Stop pijanstvu i mamurluku: novi gel razgrađuje al

poruka: 5
|
čitano: 4.464
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stop pijanstvu i mamurluku: novi gel razgrađuje al".
15 godina
offline
Stop pijanstvu i mamurluku: novi gel razgrađuje al

lijepo je znati kako nesmiljena trka za ig-nobelom ne jenjava. držim kako ni najhrabriji vizionari ni u crnom ludilu (nakon gljiva) nisu mogli predvidjeti ovoliko sviranja q-u, uz gubljenje vremena i rasipanje resursa nemilice, a sve utrpano pod "znanost". bravo, ljudska pasmino. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2024 10:24 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
offline
Stop pijanstvu i mamurluku: novi gel razgrađuje al

Zanimljivo..

Netko tko voli piti alkohol će uzeti neko sredstvo prije pijanke, da ga alkohol ne opali u glavu..

Kako da ne.. 

合氣道
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stop pijanstvu i mamurluku: novi gel razgrađuj
Zaporožac kaže...

Zanimljivo..

Netko tko voli piti alkohol će uzeti neko sredstvo prije pijanke, da ga alkohol ne opali u glavu..

Kako da ne.. 

Podsjetilo me na jednog frenda, početkom stoljeća se on zaputio na party u OTV, a baba, sva zabrinuta, izvali: sinek, pazi da ti neko ne metne drogu u pijaču !

A on silno uzbuđen, ozarena lica od same pomisli: da bar baba, da bar, pa cijeli tjedan sam delal za par bombona.

 

Čru stori, ak on laže, lažem i ja.

 

P.S. offtopic, ali morao sam...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2024 10:55 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Re: Stop pijanstvu i mamurluku: novi gel razgrađuj

upravo tako, kod nas je cuga društveno prihvatljiva, iako da se razumijemo, ljudi koji drže do sebe neće postati pijanci, ali je pod normalno da se svaka proslava zalije...

 

svaka ovisnost je znak slabog karaktera ili, da budemo precizni, preslabog za ono što si zagrizao u životu...

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Stop pijanstvu i mamurluku: novi gel razgrađuje al

Ako je nesto kao Myrkl, onda nema ništa od toga. Prevara 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice