Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.128
|
čitano: 1.527.634
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
2 godine
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Imam 4 pozivnice za torrentleech. 

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Imam pozivnice za torrentleech, mjenjam za THR. Šaljem proof na PM, imam seedbox.
9 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ekipa zanima me jedna stvar, s obzirom na to od koliko sam ljudi pročitao loša iskustva oko dijeljenja pozivnica, primarno za THR, postavlja se pitanje zašto uopće dati pozivnicu? Jel ovaj što daje ima nekakakv benefit od toga ako sve prođe dobro? Naravno da ima smisla da se proširi članstvo, samo me više zanima zašto bi pojedinac sam sebe dovodio u problem bespotrebno?

15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Trenutno vidim razmjenu pozivnica kao svjestan rizik na koji idu obje stranke jer bi htjele invite za tracker koji prvi ima a drugi ne.

Jbg nejde drugacije ako ne zelis cekati da se otvore registracije i bas onda te nema za kompom i nisi doma i nemos nista po tom pitanju.
9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Bass kaže...
Trenutno vidim razmjenu pozivnica kao svjestan rizik na koji idu obje stranke jer bi htjele invite za tracker koji prvi ima a drugi ne.

Jbg nejde drugacije ako ne zelis cekati da se otvore registracije i bas onda te nema za kompom i nisi doma i nemos nista po tom pitanju.

 

ne pitam za razmjenu, nego za dati ovako za džabe. 

 

Mislim ja sam dobio od lika koji me nikad vidio ni čuo, niti je tražio ikakav dokaz o mom seedanju ili brzini neta, ja sam se naravno i držao pravila i držim se i sada, ali realno lik je mogao popušit za bezveze bez problema

5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Cansee kaže...
Bass kaže...
Trenutno vidim razmjenu pozivnica kao svjestan rizik na koji idu obje stranke jer bi htjele invite za tracker koji prvi ima a drugi ne.

Jbg nejde drugacije ako ne zelis cekati da se otvore registracije i bas onda te nema za kompom i nisi doma i nemos nista po tom pitanju.

 

ne pitam za razmjenu, nego za dati ovako za džabe. 

 

Mislim ja sam dobio od lika koji me nikad vidio ni čuo, niti je tražio ikakav dokaz o mom seedanju ili brzini neta, ja sam se naravno i držao pravila i držim se i sada, ali realno lik je mogao popušit za bezveze bez problema

 

eh da zato nekim trekerima uopće nemožeš prismrdit jer likovi koji imaju pozivnice uopće ne reagiraju na molitve i ako dobiješ takvu onda je čuvaš ko oči u glavi , vidim da se to lagano dešava sa thr-om , ja sam dobio thr crnu berzu i cinemmagedon i sl. i da imam invite sumnjam da bih tako samo dijelio pozivnice đabe

9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
deev_zg kaže...
Cansee kaže...
Bass kaže...
Trenutno vidim razmjenu pozivnica kao svjestan rizik na koji idu obje stranke jer bi htjele invite za tracker koji prvi ima a drugi ne.

Jbg nejde drugacije ako ne zelis cekati da se otvore registracije i bas onda te nema za kompom i nisi doma i nemos nista po tom pitanju.

 

ne pitam za razmjenu, nego za dati ovako za džabe. 

 

Mislim ja sam dobio od lika koji me nikad vidio ni čuo, niti je tražio ikakav dokaz o mom seedanju ili brzini neta, ja sam se naravno i držao pravila i držim se i sada, ali realno lik je mogao popušit za bezveze bez problema

 

eh da zato nekim trekerima uopće nemožeš prismrdit jer likovi koji imaju pozivnice uopće ne reagiraju na molitve i ako dobiješ takvu onda je čuvaš ko oči u glavi , vidim da se to lagano dešava sa thr-om , ja sam dobio thr crnu berzu i cinemmagedon i sl. i da imam invite sumnjam da bih tako samo dijelio pozivnice đabe

 

pa da, tako mi izgleda. Približavam se količini karme da mogu kupiti pozivnicu na THRu, pa razmišljam jel to ima ikakvog smisla, ali koliko vidim mogu se samo zajebat

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Problem je što većina ljudi obećaje brda i doline (seedbox, brzina 10 Gbit/s, ovo-ono...) i onda kad dođu na tracker, skinu 2-3 filma koja ih zanimaju i nikad se više ne pojave. Evo, mene su već 2 lika tako zajebala; godinu dana sakupljao karmu na THR da bi pozivnicu dao liku koji "ima dokaze" i kune se da će koristiti tracker da bi nakon 3 tjedna nestao. I onda jednostavno odustaneš sa dijeljenjem dok opet ne naleti netko tko te uvjeri da će koristiti hahah

9 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Moja preporuka je ne dijeliti za džabe, jedino razmjena pa da oboje nosite isti rizik.

Tu sam na forumu tako dao 5 pozivnica za THR, znači 2.500.000 karme, od toga samo 1 osoba nije popušila ban / drži se pravila.

 

Doduše, i ja sam popušio ban / brisanje accounta na jednom trackeru za koji mi je kolega forumaš poslao pozivnicu, ali iz nepoznatog razloga, ratio 1.7, 20+ TB uploadano, seedbox, žali bože truda 

 

 

4 mjeseca
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Cansee kaže...

 

ne pitam za razmjenu, nego za dati ovako za džabe. 

 

Mislim ja sam dobio od lika koji me nikad vidio ni čuo, niti je tražio ikakav dokaz o mom seedanju ili brzini neta, ja sam se naravno i držao pravila i držim se i sada, ali realno lik je mogao popušit za bezveze bez problema

 meni je svojedobno covjek (na drugom poznatom domacem informatickom forumu) dao pozivnicu za what.cd nakon sto sam mu rekao da nemam ni seedbox niti bajnu brzinu (mislim da je tad t-comova osnovna bila 4/0.25), i najvaznije nikakvo osobito iskustvo u torrent-ingu....samo sam mu dao 'usmeno' jamstvo da ga necu zeznit :)

 

covjek poslao, what.cd u meduvremenu neslavno zavrsio, ponovili smo postupak i za redacted...i dan danas se cujemo nekad preko poruka, steta sto dosta daleko zivi od mene pa ne mozemo na kavu otic :)))

 

tako da rizik uvijek postoji, ali i dobri ljudi, s druge strane.

5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
SmallGuy kaže...
Cansee kaže...

 

ne pitam za razmjenu, nego za dati ovako za džabe. 

 

Mislim ja sam dobio od lika koji me nikad vidio ni čuo, niti je tražio ikakav dokaz o mom seedanju ili brzini neta, ja sam se naravno i držao pravila i držim se i sada, ali realno lik je mogao popušit za bezveze bez problema

 meni je svojedobno covjek (na drugom poznatom domacem informatickom forumu) dao pozivnicu za what.cd nakon sto sam mu rekao da nemam ni seedbox niti bajnu brzinu (mislim da je tad t-comova osnovna bila 4/0.25), i najvaznije nikakvo osobito iskustvo u torrent-ingu....samo sam mu dao 'usmeno' jamstvo da ga necu zeznit :)

 

covjek poslao, what.cd u meduvremenu neslavno zavrsio, ponovili smo postupak i za redacted...i dan danas se cujemo nekad preko poruka, steta sto dosta daleko zivi od mene pa ne mozemo na kavu otic :)))

 

tako da rizik uvijek postoji, ali i dobri ljudi, s druge strane.

 imaš možda pozivnicu za redacted ili znas kako do nje !? 

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Barem je na redacted lako upasti (onaj tko hoće i ima volje). Imaju open intervjue gdje treba ponešto i znati - i ako se to sve prođe unutra si.

5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
tuna-1 kaže...

Barem je na redacted lako upasti (onaj tko hoće i ima volje). Imaju open intervjue gdje treba ponešto i znati - i ako se to sve prođe unutra si.

 imaš kakav link ?

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

 đizs pa to koda se pripremaš za ispit na faksu 

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
0x4c756b61 kaže...

Moja preporuka je ne dijeliti za džabe, jedino razmjena pa da oboje nosite isti rizik.

Tu sam na forumu tako dao 5 pozivnica za THR, znači 2.500.000 karme, od toga samo 1 osoba nije popušila ban / drži se pravila.

 

Doduše, i ja sam popušio ban / brisanje accounta na jednom trackeru za koji mi je kolega forumaš poslao pozivnicu, ali iz nepoznatog razloga, ratio 1.7, 20+ TB uploadano, seedbox, žali bože truda 

 

 

 Na večini trackera je razmjena i/ili kupnja/prodaja pozivnica zabranjena. Tako i na THR-u. To bi mogao biti razlog bana. Na večini trackera ako pozovete nekog ko je neakativan nećete imati sankcije, ali ako pozovete nekog u razmjeni pozvnica, kupnji/prodaji ili opčenito problematičnu osobu sankcije su vjerojatne. Tako i na THR-u.

 

Ako neko treba THR pozvnicu uvjeti su isti ko i do sad bez obzira na nedavna ružna iskustva. 6 mjeseci staža na BUG forumu i aktivan account na nekom od meni poznatih trackera.

 

Najnoviji dodatak: Ako neko prođe intervju za RED može dobit i THR pozivnicu! 

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Rekao sam za drugi tracker

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Da,malo ga pretjeraše sa RED-om pogotovo što se zna što vrijedi a neke obsolete spike i dalje forsiraju.Čak se ne bih i složio sa nekim stvarima ali tko mene pita...

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Btw,dao bih bare777-u pozivnicu za Thr.Ima li netko kakvih podataka?

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav...kad svi daju neke dokaze i sl. ja nemam jos od Partisa nista,jel nemam gdje posteno skidati,zanimaju me jedino 4k hdr,dv filmovi ili serije,ako me barem netko moze uputiti kad se to dijele pozivnice itd,,,prije sam znao oko nove godine vidjeti da je free ulaz ali to je bilo davno...naravno,bilo kakva postena pozivnica se cijeni ako moze,seedat cu imam 2gb net.

2 godine
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
mariocroatia78 kaže...

Pozdrav...kad svi daju neke dokaze i sl. ja nemam jos od Partisa nista,jel nemam gdje posteno skidati,zanimaju me jedino 4k hdr,dv filmovi ili serije,ako me barem netko moze uputiti kad se to dijele pozivnice itd,,,prije sam znao oko nove godine vidjeti da je free ulaz ali to je bilo davno...naravno,bilo kakva postena pozivnica se cijeni ako moze,seedat cu imam 2gb net.

 Imam ti ja od torrent leecha još ostalo par pozivnica, uvjet je da držiš na seedu ono šta skineš 10 dana/noći i kasnije izbrišeš ako netreba i to je to. Ako si zainteresiran pošalji mail na priv.

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
OnTime kaže...
mariocroatia78 kaže...

Pozdrav...kad svi daju neke dokaze i sl. ja nemam jos od Partisa nista,jel nemam gdje posteno skidati,zanimaju me jedino 4k hdr,dv filmovi ili serije,ako me barem netko moze uputiti kad se to dijele pozivnice itd,,,prije sam znao oko nove godine vidjeti da je free ulaz ali to je bilo davno...naravno,bilo kakva postena pozivnica se cijeni ako moze,seedat cu imam 2gb net.

 Imam ti ja od torrent leecha još ostalo par pozivnica, uvjet je da držiš na seedu ono šta skineš 10 dana/noći i kasnije izbrišeš ako netreba i to je to. Ako si zainteresiran pošalji mail na priv.

 Zgadio si mi cijelu temu od tv a....a i ima te svugdje gdje netreba...hvala ali ne hvala,lp.

2 godine
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
mariocroatia78 kaže...
OnTime kaže...
mariocroatia78 kaže...

Pozdrav...kad svi daju neke dokaze i sl. ja nemam jos od Partisa nista,jel nemam gdje posteno skidati,zanimaju me jedino 4k hdr,dv filmovi ili serije,ako me barem netko moze uputiti kad se to dijele pozivnice itd,,,prije sam znao oko nove godine vidjeti da je free ulaz ali to je bilo davno...naravno,bilo kakva postena pozivnica se cijeni ako moze,seedat cu imam 2gb net.

 Imam ti ja od torrent leecha još ostalo par pozivnica, uvjet je da držiš na seedu ono šta skineš 10 dana/noći i kasnije izbrišeš ako netreba i to je to. Ako si zainteresiran pošalji mail na priv.

 Zgadio si mi cijelu temu od tv a....a i ima te svugdje gdje netreba...hvala ali ne hvala,lp.

Jao vidi pahuljice, zamisli zgadio sam mu temu, a joj pahuljica, ovo samo mamine maze ovako nastupaju. Uživaj u VA panelu.  7 poruka u 6 mjeseci ima šta za reć . Da sam bolje vidio koji ti je nick, ponudio bi ti onu stvar a ne pozivnicu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2024 18:48 (OnTime).
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Jel s tobom sve u redu kolega... iskreno se nadam da ce se stanje poboljšati 🤞
2 godine
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
mariocroatia78 kaže...
Jel s tobom sve u redu kolega... iskreno se nadam da ce se stanje poboljšati 🤞

 Mislim da prije nije u redu stobom, dali sam ja tebi išta osobno napravio, uvrijedio te ili nešto, nisam osobno tebi niti jednu riječ uputio, vidio da tražiš pozivnicu, želio ti pomoći i ti pišeš šta pišeš. Ponudio sam ti pozivnicu ko čovjek, ti se ponašaš odvratno, jel ja nemam pravo na svoje mišljenje da je meni nešto loše nešto dobro? Najbolje da biraš ko će tebi po volji bit na kojoj grupi, a kog treba izbacit, ovako se ponašaju djeca koja ne prihvačaju tuđa mišljenja, a ne čovjek od zamisli 46 godina. Bože me sačuvaj kakvih likova nekulturnih ima. Lik ima 7 poruka u 6 mjeseci i sad se on odlučio probudit iz zimskog sna i odlucio stat na stranu ljudi koji hvale VA panele i sad će meni on nešto pokazati, jao majko mila. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2024 19:41 (OnTime).
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Tebi je kriterij 6 poruka kaj imam nedavno...gle, tu sam od mladih dana..bio sam nešto aktivan..ali.. većina ok likova šta su bili ovdje otišli su čisto zbog ovakvih stvari...
Ne želim da nekom uvalis nepovjereni tv.. i pričaš nebuloze....
Ja,da imam imam bolji savjet,ne zanima me jel ja taj Tv imam i da ga hvalim a nije savršen kao i daleka većina,nego i pomoći da shvate ako netko nezna i da kupi najbolje za svoj novac i svoje potrebe....tu je razlika,ti samo govoriš jedno te isto...moj tv uzmite jel je super nakon što si prošla 2 šta si probao,ne valjaju..ista btw...
Rekao sam ti.. jedino nam tom tv u valja ambilight ...
Kraj priče..a va i IPS ekran nema smisla zajedno stavit, naročito za hdr i sl...tvoj tv je za gledat sapunice,sa više uglova gledanja..to je sve...lp.
I da.. svijetli super...👍
2 godine
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
mariocroatia78 kaže...
Tebi je kriterij 6 poruka kaj imam nedavno...gle, tu sam od mladih dana..bio sam nešto aktivan..ali.. većina ok likova šta su bili ovdje otišli su čisto zbog ovakvih stvari...
Ne želim da nekom uvalis nepovjereni tv.. i pričaš nebuloze....
Ja,da imam imam bolji savjet,ne zanima me jel ja taj Tv imam i da ga hvalim a nije savršen kao i daleka većina,nego i pomoći da shvate ako netko nezna i da kupi najbolje za svoj novac i svoje potrebe....tu je razlika,ti samo govoriš jedno te isto...moj tv uzmite jel je super nakon što si prošla 2 šta si probao,ne valjaju..ista btw...
Rekao sam ti.. jedino nam tom tv u valja ambilight ...
Kraj priče..a va i IPS ekran nema smisla zajedno stavit, naročito za hdr i sl...tvoj tv je za gledat sapunice,sa više uglova gledanja..to je sve...lp.
I da.. svijetli super...👍

 Nepovjereni tv kojeg okom uživo nisi vidio, off topic smo i ne slažem se sa tvojim mišljenjem, hvala i djenja. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2024 21:12 (OnTime).
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Imam 3 invite'a za torrent leech.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice