HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov

poruka: 46
|
čitano: 11.436
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov".
14 godina
offline
HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov

Ovo je Promo ili vijest?

 

Koliko ja vidim , nije da će "nadopuniti svoje pakete dodatnim paketima i Sportom" , već če omogučiti Sport uz DODATNU naplatu , tj imati češ pretplatu u pretplati za taj dio Maxa?

 

I te gluposti sa 4 k, za razliku od Netflixa , HBO još uvijek pušta full hd filmove koji su stari možda godinu dvije, a doslovno nitko više ne snima ispod 4 K.

 

U budučnosti vidim, na ovom području, manje pretplata na uskoro bivši HBO a više korisnika IPTV servisa.


Evo dobio i obavijest prije nekog vremena da i SKyShowtime koji sam doživotno imao po 2,99 jer sam uzeo u promotivnom razdoblju mogu ili otkazati ili će mi biti sada skuplji, zaboravih za 1 ili 2 eura gore.

Bitno da sam dobio doživotno ....

Moj PC  
16 0 hvala 1
15 godina
offline
HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov

Mene zanima koja će biti kombinacija kod pretplata koje su preko operatera, npr HT-a.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
Crotiger kaže...

Ovo je Promo ili vijest?

 

Koliko ja vidim , nije da će "nadopuniti svoje pakete dodatnim paketima i Sportom" , već če omogučiti Sport uz DODATNU naplatu , tj imati češ pretplatu u pretplati za taj dio Maxa?

 

I te gluposti sa 4 k, za razliku od Netflixa , HBO još uvijek pušta full hd filmove koji su stari možda godinu dvije, a doslovno nitko više ne snima ispod 4 K.

 

U budučnosti vidim, na ovom području, manje pretplata na uskoro bivši HBO a više korisnika IPTV servisa.


Evo dobio i obavijest prije nekog vremena da i SKyShowtime koji sam doživotno imao po 2,99 jer sam uzeo u promotivnom razdoblju mogu ili otkazati ili će mi biti sada skuplji, zaboravih za 1 ili 2 eura gore.

Bitno da sam dobio doživotno ....

 Nisi dobio Skyshowtime doživotno za 2,99 eur nego doživotno u pola cijene. Pa kod sljedećih poskupljenja plaća se pola cijene te nove cijene.

16 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
Ja imam HBO za tipa 4.5 eura pa me sad zanima što će se dogoditi s tim? Isto "doživotno".
Da li to znači kad se aplikacija preimenuje, više nije doživotno jer eto više nema te "stare" aplikacije...
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov

Dobio sam HBO Premium paket za jedno produženje ugovora ovim banditima iz t-scuma. Ali sve je u 1080p, u kojem su stoljeću oni ostali?

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov

Najbolji trenuci u (digitalnom) zivotu su mi otkazivanja pretplata na Pickbox, Deezer, HBO, ... Netflix i slicne nikada nisam niti placao.

 

Imam sve te gluposti dostupne, ne trebaju mi, gledam Starz Encore Westerns svakodnevno i napokon shvacam ono sto nikada nisam shvacao - zasto se mnogi ljudi na kraju "odaju" starim westernima. Tako dobre serije, tako normalan sadrzaj, koliko god pucnjave i nasilja bilo, postoji nesto sto se zove moral, red, postovanje. Sve ono cega u danasnjem svijetu previse fali. Svaka epizoda svake serije zavrsava s nekom poukom. Umjesto da na Netflixu gledamo biografsku seriju o "utjecajnom" Roccu iz malog jadranskog mjesta u Italiji, svima poznatog pod pseudonimom Siffredi. HBO, tj. Max je isto smece, ako ne i gore od Netflixa.

 
2 4 hvala 2
4 godine
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
Crotiger kaže...

Ovo je Promo ili vijest?

 

Koliko ja vidim , nije da će "nadopuniti svoje pakete dodatnim paketima i Sportom" , već če omogučiti Sport uz DODATNU naplatu , tj imati češ pretplatu u pretplati za taj dio Maxa?

 

I te gluposti sa 4 k, za razliku od Netflixa , HBO još uvijek pušta full hd filmove koji su stari možda godinu dvije, a doslovno nitko više ne snima ispod 4 K.

 

U budučnosti vidim, na ovom području, manje pretplata na uskoro bivši HBO a više korisnika IPTV servisa.


Evo dobio i obavijest prije nekog vremena da i SKyShowtime koji sam doživotno imao po 2,99 jer sam uzeo u promotivnom razdoblju mogu ili otkazati ili će mi biti sada skuplji, zaboravih za 1 ili 2 eura gore.

Bitno da sam dobio doživotno ....

 Za Sky Showtime si dobio popust od 50% na trenutnu cijenu..... pošto je bila 6 Eura, svi koji su se pretplatili u prvih mjesec dana plaćali su 3 Eura ( umanjnje od 50% ),,,, sad cijena ide na 8 Eura a tebi ( i svima drugima koji su se pretplatili u tih prvih mjesec dana ) cijena će biti 4 Eura, dok ne otkažeš pretplatu,,,,

Inače, ovo sa prelskom sa HBO max na MAX i sportom, vjerujem da će isti biti nešto skuplji jer u ponudi će biti Discovery sadržaji kao i Eurosport koji sada dođe 5 Eura njesečno ako se uzme kao samostalna aplikacija i pretplata....

6 godina
offline
HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov

Evo MAx zamjenio HBO MAX i večina stvari radi ok, ali mi na tv-u nova aplikacija ne aktivira Dolby Vision kao ta stara, slika ode u 4k ali ostane na SDR. Stara je radila ok do jučer što se tiće toga i ostale apliakcije na tvu tipa Netflix isto rade ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
nikonja kaže...

Evo MAx zamjenio HBO MAX i večina stvari radi ok, ali mi na tv-u nova aplikacija ne aktivira Dolby Vision kao ta stara, slika ode u 4k ali ostane na SDR. Stara je radila ok do jučer što se tiće toga i ostale apliakcije na tvu tipa Netflix isto rade ok.

 

Zato sam i pitao gore prije 2 mjeseca kako će to operateri izvesti. I naravno da smo dobili kiticu.

Samo MAX Standard pretplata je uključena u HT pretplatu (samo 1080p), i ne može se nadoplatiti na Premium da bi dobili 4k/HDR/DolbyVision/DolbyAtmos.

Pitao sam ih jučer na support. Tako da smo dobili downgrade HBO Premium usluge jer imamo lošiju sliku sad na streaming appu.

 

Netko je negdje drugdje spomenuo da će se možda moći nekad u budućnosti, ali ne zna se kad.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2024 12:32 (Bitanga).
10 godina
offline
HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov

 

Imam taj HBO maksimalni prek' A1.

Pošto sam dugogodišnji korisnik, dobil sam prvu kuku dana džaba. Drugu, plaćam.

Mogu otkazati kada god poželim.

 

Gledajte, budućnost kvalitetnih sadržaja bilo koje tematike je u pretplati. Nema više antene, nema više ilegalnih servisa, itd.

Mislim, bit će. Al' bu se i hapsilo, te kažnjavalo. To se radi po Zapadnoj Evropi. Bu i kod nas došlo.

 

Zapamtite. Kaj dobijet džaba, ne znate cijeniti.

Budi fer i muško, te plati punu cijenu usluge.

 

A, ne one forice sa VPN, bla, bla, kada da si  iz U.S.A., te za šaku dolara, radiš prekršaje.

dzg
Moj PC  
0 15 hvala 0
15 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
PzKpfw kaže...

 

Imam taj HBO maksimalni prek' A1.

Pošto sam dugogodišnji korisnik, dobil sam prvu kuku dana džaba. Drugu, plaćam.

Mogu otkazati kada god poželim.

 

Gledajte, budućnost kvalitetnih sadržaja bilo koje tematike je u pretplati. Nema više antene, nema više ilegalnih servisa, itd.

Mislim, bit će. Al' bu se i hapsilo, te kažnjavalo. To se radi po Zapadnoj Evropi. Bu i kod nas došlo.

 

Zapamtite. Kaj dobijet džaba, ne znate cijeniti.

Budi fer i muško, te plati punu cijenu usluge.

 

A, ne one forice sa VPN, bla, bla, kada da si  iz U.S.A., te za šaku dolara, radiš prekršaje.

 

Šta si ti sad tu pokušao reći to nitko ne zna.

 

Ja samo tražim mogućnost da sa standard nadoplatim 2€ na premium paket (kao što se može u HTu za Netflix).

Ili nek mi daju opciju da isključim HBO tj. MAX (pa da mi pojeftini MAX3 fiksni paket) i da si ga uplatim onda sam neovisno o HTu kao što plaćam i Netflix.

Ovako u paketu plaćam nešto što više ne želim. Do prekjučer je bilo dobro, a sad mi više nije.

I sad bih trebao platiti još 10€ posebno, umjesto da preko HT-a uplatim samo dodatnih 2€ (na to bih čak i pristao jer nije HT-ova politika, nego je HBO tj. MAX podigao cijenu tj. uveo novu razinu pretplate).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2024 23:23 (Bitanga).
10 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz

@Bitanga

 

Hm, pa probaj vidjeti sa korisničkom podrškom. 

Odi, do poslovnice, te reci da te kontaktiraju oni šefovi kaj vode customer support, da se vidi kako ti se može pomoći.

 

A, moj se komentar svodi na to, da se bude muško i da se sve stoički podnese.

dzg
5 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
PzKpfw kaže...

@Bitanga

 

Hm, pa probaj vidjeti sa korisničkom podrškom. 

Odi, do poslovnice, te reci da te kontaktiraju oni šefovi kaj vode customer support, da se vidi kako ti se može pomoći.

 

A, moj se komentar svodi na to, da se bude muško i da se sve stoički podnese.

 Stoicki podnese sta? Kao inicijalni pretplatnik imao sam 33% popusta for life. Sipak. Sad sam malo istrazivao imam to na legacy dok traje a ne znam do kad ce trajati a poslije toga na standard tarifu a to je full hd a to definitivno ne zelim. Nisam kupio Oled tv da gleddam fullhd.... A za premium nema for life popusta.... Sve mi se cini da ti ide na cancel.....Ostaje netflix....

15 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
PzKpfw kaže...

@Bitanga

 

Hm, pa probaj vidjeti sa korisničkom podrškom. 

Odi, do poslovnice, te reci da te kontaktiraju oni šefovi kaj vode customer support, da se vidi kako ti se može pomoći.

 

A, moj se komentar svodi na to, da se bude muško i da se sve stoički podnese.

 
Stoički i podnosim, a svoje nezdovoljstvo sam već iskazao i na supportu i na mailu za prigovore.

Strpljivo čekam da to srede. Svakako do onda neću gledati MAX.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
Posmatrač kaže...
PzKpfw kaže...

@Bitanga

 

Hm, pa probaj vidjeti sa korisničkom podrškom. 

Odi, do poslovnice, te reci da te kontaktiraju oni šefovi kaj vode customer support, da se vidi kako ti se može pomoći.

 

A, moj se komentar svodi na to, da se bude muško i da se sve stoički podnese.

 Stoicki podnese sta? Kao inicijalni pretplatnik imao sam 33% popusta for life. Sipak. Sad sam malo istrazivao imam to na legacy dok traje a ne znam do kad ce trajati a poslije toga na standard tarifu a to je full hd a to definitivno ne zelim. Nisam kupio Oled tv da gleddam fullhd.... A za premium nema for life popusta.... Sve mi se cini da ti ide na cancel.....Ostaje netflix....

 Do 23.7. traje Legacy. Nisam znao da ce banditi ukinuti taj "dozivotni" popust nakon evo jedva godinu dana... ionako sam mislio otkazat al sad je 100% odluceno. Jedva su vrijedili i tih 7 eura, da im ne bi sad davao istu cifru ko netflixu za 0.1% sadrzaja i stoput losiju aplikaciju.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
3 godine
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
PzKpfw kaže...

 

Imam taj HBO maksimalni prek' A1.

Pošto sam dugogodišnji korisnik, dobil sam prvu kuku dana džaba. Drugu, plaćam.

Mogu otkazati kada god poželim.

 

Gledajte, budućnost kvalitetnih sadržaja bilo koje tematike je u pretplati. Nema više antene, nema više ilegalnih servisa, itd.

Mislim, bit će. Al' bu se i hapsilo, te kažnjavalo. To se radi po Zapadnoj Evropi. Bu i kod nas došlo.

 

Zapamtite. Kaj dobijet džaba, ne znate cijeniti.

Budi fer i muško, te plati punu cijenu usluge.

 

A, ne one forice sa VPN, bla, bla, kada da si  iz U.S.A., te za šaku dolara, radiš prekršaje.

 Jako si naivan za nekoga ko pametuje, takve najviše volim kad im se netko posere na njihovu pamet.

Probaj nakon godinu dana otkazati pa nam javi kako je prošlo PS. radim u telekomunikacijama.

 

 

To kaj ti se ti neznaš služit VPnom, Stremiom, ovim onim je tvoj problem pa su svi drugi papci i budale....Isti si ko onaj lik kaj plaća YT premium 15 eura mjesečno umjesto 3 ko i svi drugi imalo informatički pismeni.

Nije sramota reć ne znam, limitiran sam (fini izraz), ne brini pomoći ćemo ti

 

5 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
Minneyar kaže...
Posmatrač kaže...
...

 Stoicki podnese sta? Kao inicijalni pretplatnik imao sam 33% popusta for life. Sipak. Sad sam malo istrazivao imam to na legacy dok traje a ne znam do kad ce trajati a poslije toga na standard tarifu a to je full hd a to definitivno ne zelim. Nisam kupio Oled tv da gleddam fullhd.... A za premium nema for life popusta.... Sve mi se cini da ti ide na cancel.....Ostaje netflix....

 Do 23.7. traje Legacy. Nisam znao da ce banditi ukinuti taj "dozivotni" popust nakon evo jedva godinu dana... ionako sam mislio otkazat al sad je 100% odluceno. Jedva su vrijedili i tih 7 eura, da im ne bi sad davao istu cifru ko netflixu za 0.1% sadrzaja i stoput losiju aplikaciju.

 Nisam ni ja znao nego dobio mail prije nekih mjesec dana ali nisam obracao paznju nego sad vidim da ima standrad i premium paket i da sa 33% 4k DV HDR paketa to se prenosi na standard paket koji je full hd.... No way da cu to placati uopste po bilo kojoj cijeni. Da sam to htio ne bi uzimao tv od 1500 EUR....Ionako ga jako rijetko koristim al ajd 4,66 EUR nek stoji. Ali da cu placati 10 eur za HBO nema sanse....HDR Sadrzaja ionako nema puno a ni novijih stvari. Neka ostane netflix....

 

"Kod uvođenja nastavljaš plaćati po svojoj cijeni s popustom 4,66 €/mjesečno za Max. Na tvoj idući datum obnove, dana 23.7.2024. ili nakon toga, i dalje će se nastaviti primjenjivati tvoj doživotni popust od 33 % na tada važeću mjesečnu cijenu za Max tarifu Standard (trenutačno 7,99 €/mjesečno) sve dok je tvoja pretplata aktivna i dok je u skladu s Uvjetima korištenja te promocije. Tvoja nova cijena s popustom promijenit će se na 5,32 €/mjesečno. Cijena tarife Standard viša je od tvoje trenutačne cijene zbog značajnih promjena sadržaja, značajki i funkcionalnosti naše usluge te troškova razvoja naše naprednije platforme."

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2024 12:41 (Posmatrač).
10 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz

@BioZZG

 

Hm, si ti čuo nekada za osobno poštovanje, za gospodske manire?

 

Ne znači, da ako se neštžemo napraviti, da to i moraš.

Gle, ljudi se cerekaju kada kupujem hard print knjige i plaćam e-knjige, za ozbiljne novce, a sve sam mogao skinuti besplatno sa interneta i puno jefitnije proći da printam sam i u kopiraoni.

Mogu se i švercati u javnom prijevozu, pa to ne radim..

 

Ipak, nekako cijenim tuđi trud, te je budućnost u pretplati na digitalne sadržaje koje se žele gledati. 

To ti je kao i u školi. Netko je čitao lektire, pisao svoji načinom, netko je pisao zadaće, dok drugi nisu. Uvijek postoje načini, da mi eto tobože život bude lakši.

 

 

A, što se tiče otkazivanja nečega, pa gledaj...prvo se informiraj kaj potpisuješ il na kaj pristaješ, pa tek onda odlučiš i donoseš pravu odluku.

Dns je sve nekako fast. Mladi slušaju milijardu pjesama sa svojih digitialnih uređaja, a neka si imao gramfosnku ploču te tek nekoliko pjesama.

 

Kaj ne plaćete, ne znate ni cijeniti. Nema instant-rješenja.

 

Da, dosta toga ne znam. Ak' mi netko želi može mi pomoći oko Machine Learninga, neuronski mrež,e itd...onak' sa sveučilišne razine.

dzg
12 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
Posmatrač kaže...
Cijena tarife Standard viša je od tvoje trenutačne cijene zbog značajnih promjena sadržaja, značajki i funkcionalnosti naše usluge te troškova razvoja naše naprednije platforme."

 A i ovo je ekstremna laz, instalirao sam jucer novu aplikaciju i nema nikakvog sadrzaja vise nego sto je HBO Max imao. Ima sportska sekcija za koju moras jos doplatit... pljuc

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2024 15:57 (Minneyar).
15 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
Minneyar kaže...
Posmatrač kaže...
Cijena tarife Standard viša je od tvoje trenutačne cijene zbog značajnih promjena sadržaja, značajki i funkcionalnosti naše usluge te troškova razvoja naše naprednije platforme."

 A i ovo je ekstremna laz, instalirao sam jucern ovu aplikaciju i nema nikakvog sadrzaja vise nego sto je HBO Max imao. Ima sportska sekcija za koju moras jos doplatit... pljuc

 

Da, nisam našao ništa novo na prvi pogled, osim Dune 2.

Možda u americi više nude ili tek budu. Aplikacija je možda mrvicu bolja, sad bar mogu maknuti stvari iz liste stvari koje sam počeo gledati. I titlovi imaju malo više opcija, makar mi se nekad pojavljuju malo čudno alignani.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2024 15:22 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
Pogledajte malo bolje, ima nekoliko dodatnih kanala TLC, discovery... i još nekoliko u istoj cijeni (za sad) .

Za dodatna 3 eura sportski paket eurosport 1i 2, olimpijske igre, tenis, biciklizam (Giro, Tour, Vuelta i dr.).
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2024 17:10 (ajimerej).
6 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
ajimerej kaže...
Pogledajte malo bolje, ima nekoliko dodatnih kanala TLC, discovery... i još nekoliko u istoj cijeni (za sad) .

Za dodatna 3 eura sportski paket eurosport 1i 2, olimpijske igre, tenis, biciklizam (Giro, Tour, Vuelta i dr.).

 TLC i Discovery su bili tu i prije, što se tiće sadržaja sve je isto kao i prije (osim sporta), vizualno pinkicu drukčije ali isto govno samo drukčije zapakirano sa višom cijenom.

3 godine
suspendiran
offline
HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov

Dobro su ljude zeznuli pod krinkom nove aplikacije i jako puno novog sadržaja a zapravo su uništili HBO telekom pakete i "doživotne" pretplate. Dobar masterplan HBO , savršeno ste to odigrali ali moju pretplatu više nikada nećete vidjeti . Previše streaming servisa ima sve će se to urušiti jednog dana ...

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
Od kad su discovery i ostali kanali na hbo? Ne otvaram tako često tu app. tako da nisam primijetio, zar to isto nije odnedavno.

I jesam li ja jedini koji se veseli sportskim kanalima za šugava tri eura? Do sada je to bilo znatno skuplje.

I mislim da se pomalo pretjeruje, treba slaviti ujedinjenje streaminga i nadati se da će konkurencija napraviti nešto slično, da ne moramo imati milijun pretplata. I da vjerojatno će poskupiti kao i sve, kao i što će Netflix i svaka druga korporacija dizati cijene da bi menadžeri i dioničari imali veću zaradu. A naravno da to nije fer prema nama i trebalo bi bojkotirati ✊
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2024 23:14 (ajimerej).
14 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
ajimerej kaže...
Od kad su discovery i ostali kanali na hbo? Ne otvaram tako često tu app. tako da nisam primijetio, zar to isto nije odnedavno.

 Discovery po novom dolazi uz MAX. Podosta Discovery sadržaja se sada može streamati sa MAX-a.

6 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
@tuna pa to sam i sam vidio ali pokupio sam dva minusa radi toga zato pitam što sam propustio, od kad hbo (max) aplikacija ima kanale discovery, TCL... za mene je to novost i mislim da nisam imao discovery dok nisam instalirao u utorak max?
14 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz

Pa od utorka - sam si sebi odgovorio :)

Čim je nastala migracija hbo max - max otvorio se dodatan sadržaj (discovery, tcl, i sl...)

6 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
Hvala na info ali koji K sam onda dobio dva minusa i demantiranje ako sam napisao istinu 🤔 wtf???
5 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
ajimerej kaže...
Hvala na info ali koji K sam onda dobio dva minusa i demantiranje ako sam napisao istinu 🤔 wtf???

 A sto se time zamaras....

Djeci je dosadno.....

12 godina
offline
HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov

Discovery i ti sportski kanali koje nude su poprilicno niche, dakle vecinu korisnika nije briga za to i ne opravdava dizanje cijene za 30% radi neceg sto ne gledas.  Slicno ko kad ti telekomi "dizu broj jedinica u paketu u vasu korist" naravno za duplu cijenu, a vec ti je bilo dovoljno jedinica. 

 

Znaci od trenutno postojecih servisa jedino Netflix i Disney kinda vrijede te pare s obzirom na kolicinu sadrzaja. Skyshowtime najgori daleko jer ima promil sadrzaja ko ostali a sad gotovo istu cijenu nakon poskupljenja, i daleko najlosiju aplikaciju, HBO sad masovno preskup s obzirom da ima svega par ekskluzivnih stvari gore, vecinu sadrzaja su ionako prodali Netflixu u zadnje vrijeme i gotovo sve je tamo... A Amazon jedino ako kod nas ikad uvedu Prime mogucnosti, u smislu kupovine/ shippinga, pa usput dobis i Video. Inace je isto nakon poskupljenja daleko preskup za par ekskluzivnih stvari sto nudi.

 

Ugl dobro je netko napisao, propast ce vecina tih servisa, jedino je Netflix valjda dovoljno velik da prezivi i uglavnom prvi izbor, al opcenito milijun i jedan streaming servis s obzirom sta rade s cijenama u odnosu na dobiveno i da bi ti trenutno trebalo 50 eur mjesecno za poplacati sve te servise, mislim da im nema tu buducnosti...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice