Hyper X Cloud II često se preporučuju onima koji t

poruka: 6
|
čitano: 1.454
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hyper X Cloud II često se preporučuju onima koji t".
15 godina
offline
Hyper X Cloud II često se preporučuju onima koji t

Istrošio sam dvoje. Velika preporuka ali ne za 99 eura. Cijene znaju biti i ispod 80. Iz Kine se daju naručiti zamjenski jastučići praktički su nepoderive.

 

Sad sam na EPOS 601, jer navodno Cloud III nisu donijele previše novog, a ove sam kupio za 75 eura na akciji i čist su vredu. Osim što mi ionako velika glava izgleda još veća. 

In vino veritas
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Hyper X Cloud II često se preporučuju onima koji t

Čitao sam na internetu kako se HyperX dosta pokvario kvalitetom otkako ga je preuzeo HP. Osobno koristim cloud alphe koje su kupljene 2018. godine i još rade  osim što ih ne mogu pojačati na 100% iz razloga što u tom slučaju na lijevo uho ne čujem ništa. To je također čest problem kod HyperX slušalica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hyper X Cloud II često se preporučuju onima koji t

Još uvijek koristim ovaj headset i zaista sam zadovoljan.

Osim što sam naručio zaštitnu navlaku za obruč (x2), nikakav drugi problem nemam.

Razmišljao sam o kupovini nekakvog wirelles headseta, ali sve sam bliže da kad zatreba, uzmem još jedne ove na nekakvoj akciji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Hyper X Cloud II često se preporučuju onima koji t

Koristim ih vec 2 godine i prezadovoljan sam, ako me dobro sjecanje sluzi tad su bile 550kn 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Hyper X Cloud II često se preporučuju onima koji t

100eur je puno za njih, evo ih po 60.

I da, gotovo je od kad su se prodali, Cloud 3 je korak unatrag.

EDIT: Provjerio sam i trenutno je promocija s free dostavom tako da vas i s našim PDV-om ispada 63.01eur. Tko traži headset, nema što dalje gledati.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2024 12:20 (Lovac).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hyper X Cloud II često se preporučuju onima ko
Lovac kaže...

100eur je puno za njih, evo ih po 60.

I da, gotovo je od kad su se prodali, Cloud 3 je korak unatrag.

EDIT: Provjerio sam i trenutno je promocija s free dostavom tako da vas i s našim PDV-om ispada 63.01eur. Tko traži headset, nema što dalje gledati.

Budu svako malo i kod nas na akciji po sličnoj cijeni.

Ja ih isto nisam uzimao za 100€.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice