Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od očeki

poruka: 17
|
čitano: 3.399
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od očeki".
6 godina
offline
Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od očeki

Bilo bi fer od Vlade da ga proglase hrvatskim strateškim resursom i da mu onda minuse krpa proračun

 

P.S zamisl...one koji na to prodavanje dima i magle upozoravaju...odmah budu proglašeni hrvatskim jakom...neprijatelji...crveni...žuti...zeleni vragovi...komunjare itd

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 1 hvala 1
16 godina
offline
Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od očeki

Za prošlu godinu je prijavio 90 milijuna € gubitka.

 
2 0 hvala 1
16 godina
suspendiran
offline
Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od očeki

Ah još kad bi ovi tvz. novinari pročitali koje finacijsko izvješće od te notorne firme, onda ne bi trebali godinama trpjeti laži dotičnog tvz. poduzetnika koji bi se preselio (ničim izazvan) u rezervnu domovinu. Usput bi uštedjeli stotine milijuna eura državnih novčića. Ono u Ameriki to nazivaju win-win situacija. Ima koji pravi novinar ili su preostali samo obični dnovinari u Apsurdistanu !?

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2024 19:07 (memulica).
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
suspendiran
online
Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od očeki

tekst 

 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od o
memulica kaže...

..Ima koji pravi novinar.. 

 -što je to? ili .. tek sporadično se pojavi 'svjedočanstvo' tog 'bića-entiteta' (kako li se već specificira) .. kao jetti, marsovci ili gospa.. (ukazanja 'vidiocima' pri čemu bi prvo trebalo provesti test na lake-teže droge i sl...).

 

edit: ili realnost, bez vicova.. nema više novina pa tako ni novinarstva, ostali su samo mediji i oglasni prostor kojeg se renta, dok osoblje-agenti-glasnogovornici i sl. samo trebaju ugovoriti iznos za oglas-promo pamflete, često upravo onih firmi-osoba koje bi trebali 'propitkivati'.. pa to nekak nije baš zgodno, naprotiv, ne pljuješ u tanjur itd..

 

edit.x.ti.. :)

.. kontemplirajući o članku, boli glava ili pa zar i ti (sine).. ili s koje strane krenuti u kritički osvrt? svejedno, ambivalentan i zbrčkan pa umjesto redom, napreskokce.. :)

 

kaže tako (članak ili mate) da je pomalo razočaran potražnjom ... ?? (?). pa 'mate', da sad imam para ko blata, npr dobijem sutrašnji jurođekpot (cca 44mil) teško da bi kupio 'limenog' (plastika-kevlar..) ljubimca za 2milje i to ne kad ja oču nego čekaj pa kad dođeš na red.. onak, tko ima par milja viška ne želi čekati ko red za macdonalds.. glavni fičer milijardera kad se žele kurčit je to da oni to žele u hipu-trenu, jer mogu.. ne jer im nešto treba ili su strpljivi pa će čekati na isporuku. Odnosno, bio bi i dalje 'škrt' za ulupat 2milje, jer tim tempom bi jackpot otišao prije računa idućih režija.. i to u slučaju da dobijem na lotu, nit oro nit kopo pa ako i zapijem-zalumpam nije strašno.. no imati pa nemati je strašno i tad ni dobitnik jackpota neće to napraviti, pogotovo kad za desetinu iznosa može kupiti ergelu punokrvnih limenjaka i turirati ih uz omiljene zvuke motora brum-brum i cajke-tambirice ili rep getoafroamera.. onak, što je auto, čemu služi i tko kupuje .. pa prvo na red dođu kulenovi dvori kako bi barem imao mjesto za parking (jer po garažama je skupo) :) .. tj mada 'navijam' za neveru, čak ponosan (kao kad modrić da gol.. mada nema smisla-razloga pravog..) nije da bi baš istresao tu količinu novčanica, za ipak 'samo' auto.. tj penisenlarđment efekt ili zašto se pije domperignon, nosi rolex itd.. pri čemu je ovo samo jedan 'artikal'.. nedovoljno da bi efekt enlarđmenta bio vidljiv, tj i novopečeni milijunaš s jackpotom ima daleko prečih sitnica za nakupovati pa tek kao 42342344-ta na red dođe i nevera, .. ili kasnije.

 

kaže tako (opet, mate ili članak) .. da guranje električnih ljubimaca nije dobro djelovalo, kontra-efekt? .. kul, onak, prodalo bi se više ili manje da nema poticaja, guranja itd uz gretu (koja je sad palestinka) i dojčzelene koji uvode svašta, pa se čak priželjkuje povratak stoljeće unazad i neki novi reset u kojem ni onaj mali s brćićima više ne zvuči tako strašno kao ovo što uvode, kaznu za pranje 100.000€.. pa ti peri auto šamponom.. čak i za neveru je to skupo. No vratimo se na poticaje-guranje.. koje je sad postalo što? izgovor? .. bezvezarija, promašeni planovi pa su sad drugi krivi, objektivne okolnosti, covid, ratovi.. svi, osim pogrešnih ideja-planova? kul.. no daleko od činjenica-realnosti..

.. odnosno kako članak dalje spominje, prodanih 50tak komada, koje se u statističke svrhe ponavljaju već dvije godine.. u međuvremenu ništa? par komada? kul.. ono, kad godišnje prodaš jedan auto i to 'sebi'.. dok novinari, mediji pišu-pričaju o .. o čemu? tj lako je kad je to oglasni prostor, tad znaju što im je posao.. a ovako se pogube, jadni, kao trebaju neku vijest, interview.. kao kad mali perica treba napisati zadaću a nema blage veze što treba, koji je zadatak, s koje stranice udžbenika i formule su mu kinesko pismo-nerazumljive.. onak gleda perica u papir i misli o prački-mački.. možda se zadaća sama napiše, medijski posao je obavljen! :)

 

-kažu, gubitak za prošlu godinu cca 60m .. ili konvertirano u nevere, 30komada.. a da je prodano-naručeno planiranih +100 sve bi bilo kul-super pa i zarada.. tj jedini problem tog plana je što se želje nisu ostvarile, jer su samo želje, proizvođača, ne kupca.. tj kupac može imati prolaznu-kratkotrajnu želju posjedovati neveru.. no izbrojati 2m vrati u realnost, čak i šeike-milijardere, odnosno ni billygates koji dnevno zaradi (stari podatak) +42m da krene kupovati jahte (jer ni nevera nije dovoljno skupa) nakon par dana bi bio u problemu, prvo gdje ih parkirati-privezati, drugo, što će mu.. a to je jedino vozilo dovoljno skupo da teoretski može potrošiti dnevnicu koju zaradi pri čemu ni brodogradilište ne može isporučiti svaki dan novu-drugu.. pa zato to billy ni ne radi.. a ako to billy ne radi, neću ni ja, čak da dobijem sutrašnji jackpot i da mi 2m eurića tad nisu pretjerani problem ako povećaju penis.. no to ne rade ni šeici, ni ruski milijarderi (ok, oni možda zbog sankcija).. pa ne vidim na temelju čega, kojih projekcija, planova je planirana prodaja +100 ili +150 komada kad se već dvije godine brojka zaustavila na 50setak.. onak, jedan manje-više... i to ako je prodaja ili nešto drugo...

 

-dakle, ako se gledamo kao navijači, ja sam za neveru, za rimca.. ne mislim da je lopina-muljator, čak mi je 'drag' .. (i nadam se da ne čita, osim tarzan..) no alergičan sam na one koji dobiju zlatne kune, kao i na prodaju magle, vizionare koji nakon što im upadne sjekira u med misle da su kuhari, nogometaši, ekonomisti, mentori.. pa se pojavljuju u tv kuharicama, savjetuju o ulaganju u dionice ili bitkojne, preporučuju vegansku prehranu i fengšui itd.. tj kad ljudi pomisle da su nadljudi, da samo zato što su to 'oni' (ja, u prvom licu, ''veličina'') misle i uvjereni su u to, da su nepogriješivi, da su im ideje baš super, kao i poslovni planovi, koji nemaju doticaja sa stvarnošću i mogućnostima.. a za usporedbu, onaj billy, koji ima dnevnicu +42mil, je tako prije desetljeća pomislio (povjerovao?) da može ući u mobilne vode s wp7 i kupnjom nokije, skypea itd.. nokija i skype su tad bili 'sinonimi' u branši koju su predstavljali, the-auto.. tj kao da rimac kupi ford-mercedes-renault zajedno.. i kaže da će napraviti 'das-auto'.. a napravi tačke bez sica koje ne koriste ni bauštelcu osim za prevesti gajbu pive. Taj billy je promašio, povukao se.. a nije baš blenton, što će reć, cijenim obojicu, no to ne znači da su nepogriješivi i da ponekad ne seruckaju na jače.. dok naravno, nikad nisam ja kriv-pogriješio, nego su to drugi, okolnosti, pa i poticaji čak kad idu u korist električnih automobila, kao kontraefekt.. .. ono, što sve mašta neće naći za opravdanje (a 'novinar' prenjeti medijima u članku koji nije plaćeni oglas.. ili?) :))

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.5.2024 0:55 (ihush).
15 godina
offline
Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od očeki

Vjerujem da velik dio miljardera kupuje hyper aute kao investiciju, znači ne gube pare na autima več ustvari zarađuju.

Vjerovatno ih brine cijena zamjene baterije kao i na svakom EV.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od o
memulica kaže...

Ah još kad bi ovi tvz. novinari pročitali koje finacijsko izvješće od te notorne firme, onda ne bi trebali godinama trpjeti laži dotičnog tvz. poduzetnika koji bi se preselio (ničim izazvan) u rezervnu domovinu. Usput bi uštedjeli stotine milijuna eura državnih novčića. Ono u Ameriki to nazivaju win-win situacija. Ima koji pravi novinar ili su preostali samo obični dnovinari u Apsurdistanu !?

 

ihush kaže...
memulica kaže...

..Ima koji pravi novinar.. 

 -što je to? ili .. tek sporadično se pojavi 'svjedočanstvo' tog 'bića-entiteta' (kako li se već specificira) .. kao jetti, marsovci ili gospa.. (ukazanja 'vidiocima' pri čemu bi prvo trebalo provesti test na lake-teže droge i sl...).

 

edit: ili realnost, bez vicova.. nema više novina pa tako ni novinarstva, ostali su samo mediji i oglasni prostor kojeg se renta, dok osoblje-agenti-glasnogovornici i sl. samo trebaju ugovoriti iznos za oglas-promo pamflete, često upravo onih firmi-osoba koje bi trebali 'propitkivati'.. pa to nekak nije baš zgodno, naprotiv, ne pljuješ u tanjur itd..

 

edit.x.ti.. :)

.. kontemplirajući o članku, boli glava ili pa zar i ti (sine).. ili s koje strane krenuti u kritički osvrt? svejedno, ambivalentan i zbrčkan pa umjesto redom, napreskokce.. :)

 

kaže tako (članak ili mate) da je pomalo razočaran potražnjom ... ?? (?). pa 'mate', da sad imam para ko blata, npr dobijem sutrašnji jurođekpot (cca 44mil) teško da bi kupio 'limenog' (plastika-kevlar..) ljubimca za 2milje i to ne kad ja oču nego čekaj pa kad dođeš na red.. onak, tko ima par milja viška ne želi čekati ko red za macdonalds.. glavni fičer milijardera kad se žele kurčit je to da oni to žele u hipu-trenu, jer mogu.. ne jer im nešto treba ili su strpljivi pa će čekati na isporuku. Odnosno, bio bi i dalje 'škrt' za ulupat 2milje, jer tim tempom bi jackpot otišao prije računa idućih režija.. i to u slučaju da dobijem na lotu, nit oro nit kopo pa ako i zapijem-zalumpam nije strašno.. no imati pa nemati je strašno i tad ni dobitnik jackpota neće to napraviti, pogotovo kad za desetinu iznosa može kupiti ergelu punokrvnih limenjaka i turirati ih uz omiljene zvuke motora brum-brum i cajke-tambirice ili rep getoafroamera.. onak, što je auto, čemu služi i tko kupuje .. pa prvo na red dođu kulenovi dvori kako bi barem imao mjesto za parking (jer po garažama je skupo) :) .. tj mada 'navijam' za neveru, čak ponosan (kao kad modrić da gol.. mada nema smisla-razloga pravog..) nije da bi baš istresao tu količinu novčanica, za ipak 'samo' auto.. tj penisenlarđment efekt ili zašto se pije domperignon, nosi rolex itd.. pri čemu je ovo samo jedan 'artikal'.. nedovoljno da bi efekt enlarđmenta bio vidljiv, tj i novopečeni milijunaš s jackpotom ima daleko prečih sitnica za nakupovati pa tek kao 42342344-ta na red dođe i nevera, .. ili kasnije.

 

kaže tako (opet, mate ili članak) .. da guranje električnih ljubimaca nije dobro djelovalo, kontra-efekt? .. kul, onak, prodalo bi se više ili manje da nema poticaja, guranja itd uz gretu (koja je sad palestinka) i dojčzelene koji uvode svašta, pa se čak priželjkuje povratak stoljeće unazad i neki novi reset u kojem ni onaj mali s brćićima više ne zvuči tako strašno kao ovo što uvode, kaznu za pranje 100.000€.. pa ti peri auto šamponom.. čak i za neveru je to skupo. No vratimo se na poticaje-guranje.. koje je sad postalo što? izgovor? .. bezvezarija, promašeni planovi pa su sad drugi krivi, objektivne okolnosti, covid, ratovi.. svi, osim pogrešnih ideja-planova? kul.. no daleko od činjenica-realnosti..

.. odnosno kako članak dalje spominje, prodanih 50tak komada, koje se u statističke svrhe ponavljaju već dvije godine.. u međuvremenu ništa? par komada? kul.. ono, kad godišnje prodaš jedan auto i to 'sebi'.. dok novinari, mediji pišu-pričaju o .. o čemu? tj lako je kad je to oglasni prostor, tad znaju što im je posao.. a ovako se pogube, jadni, kao trebaju neku vijest, interview.. kao kad mali perica treba napisati zadaću a nema blage veze što treba, koji je zadatak, s koje stranice udžbenika i formule su mu kinesko pismo-nerazumljive.. onak gleda perica u papir i misli o prački-mački.. možda se zadaća sama napiše, medijski posao je obavljen! :)

 

-kažu, gubitak za prošlu godinu cca 60m .. ili konvertirano u nevere, 30komada.. a da je prodano-naručeno planiranih +100 sve bi bilo kul-super pa i zarada.. tj jedini problem tog plana je što se želje nisu ostvarile, jer su samo želje, proizvođača, ne kupca.. tj kupac može imati prolaznu-kratkotrajnu želju posjedovati neveru.. no izbrojati 2m vrati u realnost, čak i šeike-milijardere, odnosno ni billygates koji dnevno zaradi (stari podatak) +42m da krene kupovati jahte (jer ni nevera nije dovoljno skupa) nakon par dana bi bio u problemu, prvo gdje ih parkirati-privezati, drugo, što će mu.. a to je jedino vozilo dovoljno skupo da teoretski može potrošiti dnevnicu koju zaradi pri čemu ni brodogradilište ne može isporučiti svaki dan novu-drugu.. pa zato to billy ni ne radi.. a ako to billy ne radi, neću ni ja, čak da dobijem sutrašnji jackpot i da mi 2m eurića tad nisu pretjerani problem ako povećaju penis.. no to ne rade ni šeici, ni ruski milijarderi (ok, oni možda zbog sankcija).. pa ne vidim na temelju čega, kojih projekcija, planova je planirana prodaja +100 ili +150 komada kad se već dvije godine brojka zaustavila na 50setak.. onak, jedan manje-više... i to ako je prodaja ili nešto drugo...

 

-dakle, ako se gledamo kao navijači, ja sam za neveru, za rimca.. ne mislim da je lopina-muljator, čak mi je 'drag' .. (i nadam se da ne čita, osim tarzan..) no alergičan sam na one koji dobiju zlatne kune, kao i na prodaju magle, vizionare koji nakon što im upadne sjekira u med misle da su kuhari, nogometaši, ekonomisti, mentori.. pa se pojavljuju u tv kuharicama, savjetuju o ulaganju u dionice ili bitkojne, preporučuju vegansku prehranu i fengšui itd.. tj kad ljudi pomisle da su nadljudi, da samo zato što su to 'oni' (ja, u prvom licu, ''veličina'') misle i uvjereni su u to, da su nepogriješivi, da su im ideje baš super, kao i poslovni planovi, koji nemaju doticaja sa stvarnošću i mogućnostima.. a za usporedbu, onaj billy, koji ima dnevnicu +42mil, je tako prije desetljeća pomislio (povjerovao?) da može ući u mobilne vode s wp7 i kupnjom nokije, skypea itd.. nokija i skype su tad bili 'sinonimi' u branši koju su predstavljali, the-auto.. tj kao da rimac kupi ford-mercedes-renault zajedno.. i kaže da će napraviti 'das-auto'.. a napravi tačke bez sica koje ne koriste ni bauštelcu osim za prevesti gajbu pive. Taj billy je promašio, povukao se.. a nije baš blenton, što će reć, cijenim obojicu, no to ne znači da su nepogriješivi i da ponekad ne seruckaju na jače.. dok naravno, nikad nisam ja kriv-pogriješio, nego su to drugi, okolnosti, pa i poticaji čak kad idu u korist električnih automobila, kao kontraefekt.. .. ono, što sve mašta neće naći za opravdanje (a 'novinar' prenjeti medijima u članku koji nije plaćeni oglas.. ili?) :))

 

prosla zima, cini se da se magla pomalo razilazi  

nego sto se tice novinara a bogami i naseg Tesle modernog dobra, slika ispod ce vam sve reci

9 godina
offline
Re: Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od o
HCMAA kaže...

Bilo bi fer od Vlade da ga proglase hrvatskim strateškim resursom i da mu onda minuse krpa proračun

 

P.S zamisl...one koji na to prodavanje dima i magle upozoravaju...odmah budu proglašeni hrvatskim jakom...neprijatelji...crveni...žuti...zeleni vragovi...komunjare itd

A moraš sad malo pričekati jer je prepakiravanje kineskih baterija tek započelo. Pa vidiš i sam da su do sada tek jedan požar imali.

8 godina
offline
Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od očeki

Nitko ne komentira šah,čak i mat potez Rimca.

Sad forumaši šute, čak im je i idol, jer odjednom voli samo V16 benzince i dizel 

 

Prije par mjeseci već bi bilo sto komentara di su pare i robotaksiji 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
 
6 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od o
fer-de-lance kaže...

..

 

Prije par mjeseci već bi bilo sto komentara di su pare i robotaksiji 

 

- moderatori rade (ono što mate traži..) :) .. pa nema komentara, strah od batine, represije, oče to :)

- di su pare? službeno kako čitamo, nema ih, gubitak 60mil... (dok ostala matematika nije tema, npr dobiveno od države 90mil.. razlika za plaće .. ostalo je elementarna matematika i pitanje za neke druge teme, forume ili tijela?)..

- ja ga tako neću pitati di su pare ili za bicikle i taxije.. čak ni za zlatnu kunu (koja mi je intrinistički odbijanac, jer nakon hvalospjeva nadležnih obično laureat par godina nakon završi u remetincu, dok je mate vrlo blizu u tom smijeru, čisto lokacijski pogon-sjedište..) :) .. neću ga pitati ništa, osim možda, na temelju čega je planirano prodati 100-150 komada super automobila, pri čemu je nevera stvarno super, nešto što neobjašnjivo mami osmjeh na licu klasičnog mužjaka čak i bez mirisa benzina.. (možda uz to razviti parferm, malo špric-špric po kabini, možda bi se tad prodavalo 'ko alva'.. no nekako sumnjam, onak nabacujem bureke, namjerno, jednako usporedivo s planovima velikih-vođa-vizionara koji su sanjali o prodaji stotina super-skupih igračaka, .. kome? meni? babi s placa? .. nama se može prodati burek, peglica, nešto što kupiš za bubreg-dva (5-10.000 po cjeniku organa) ili na kredu, .. ne nešto što je kako god mjerimo skupo.

 

-kao btw, jedan postić spomene.. čak točno, da bogati kupuju takve automobile i čak zarađuju na cijeni (ili porezu, ovisi o državi..) .. no bogati milijarderi nisu šibicari, ne zanima ih zarada marže trgovca, tj ako imaju 2milje za autić, znaju kako zaraditi daleko više, nego kockanjem ili kupoprodajom automobila.. to rade domaći majstori uvozom iz dojča ili karamboliranih.. ne milijarderi, a jedino oni su 'kvalificirani' kupovati u tom cjenovnom rangu.

-tko za istač misli da se kupnjom kao investicijom u vozila kojima će možda rasti cijena (a možda i neće) zarađuju 'veliki novci' npr na uloženih 2m, tražim duplo za godinu.. dakle 4milje prodjana? razgrabit će se? ili zašto se dileri autićima-običnim, ne bave time, tj to im je posao i ako je 'zarada sigurna' tad čemu kokošariti po sići, ovo je tad super prilika.. no nema ih, što prevedeno znači ništa od tog, jer oni o tom poslu znaju više od nas laika-lajke i čobana-ovčara.. (belgijski-njemački i sl.) koji trkeljamo na forumu u pauzi ili dokoni..

 

**

edit: eto, gledam-slušam tako vijesti na 'dalekovidnici', klasične gluparije, eu izbori i agitacija-pamfleti, pa u popuni između babylazanje, važna-udarna vijest.. čile, snijeg u svibnju, uz kadrove snijegom pokrivenog krajolika.. i ne kontam, štaš, glup ko svaki ovčar, .. ono nije li čile na suprotnoj strani globusa, ljeto-zima, nije li u andima i ne proteže li se kroz pola južnoameričkog kontinenta u pravcu sjever-jug sve do skoro južnog pola.. i to je vijest, tj nešto.. no o rimcu, neveri, prodaji ili gubitcima nema ništa.. nakon zlatne kune po dosadašnjim iskustvima, normalno. Da je pao snijeg u ST, DU, u svibnju.. mogli bi govoriti o vijesti no ne o pretjeranom iznenađenju, kao što bi u kontekstu teme, bilo logično očekivati da naši mediji prenesu uspjeh naše autoindustije, ponosa i dike, mate.. no nema vijesti unazad godinu o autima, prodaji.. osim vlasništva-kompanija.. pa se pitam što je core biz, auto, elektrika, baterija.. ili vlasnštvo brandova u autoindustriji, kao što je zatvoren-ugašen besmislen pogon grejpa, mada je netko pomislio da će to biti odličan biz.. a možda je bio biz pa nam 'promakao' tj ako je korištenje fondova ono što zanima taj core biz, tad su uspjeli, povukli lovu, .. što je core biz, porizvesti auto (i prodati ga) ili nešto drugo, kupiti-prodati brand kao bugatti, dobiti fondove, ili snijeg u čileu? Uz to je ponovo aktualan varteks, odnosno neisplata plaća, stečaj i sl. .. vijesti se svode na to, ili promo-reklamu ili propast.. uz čileanski snijeg, koji bi trebao biti što, vijest, neobičnost .. onak da je oko ekvatora da, a ako je do ognjene zemlje ne.. pri čemu dio naslova koji se odnosi na svibanj ima sasvim suprotno kalendarsko djelovanje jer je naprosto na suprotnoj strani globusa i time 'nije u svibnju' nego u 'studenom' a tad ni u st-du snijeg ne bi bio neka vijest-iznenađenje, jer upravo zato studeni nosi taj naziv, jer može biti hladno a to je preduvijet za padalinu u obliku snijega uz ostale atmosferske slučajnosti-uvjete, pa je tak recimo vijest snijeg u kairu dok se beduini oko piramida grudaju.. da to je vijest, no za čile to nije vijest koju bi javna tv trebala prenositi ako vijest barem ne bez ostalih podataka gdje jer je to država koja pokriva pola kontinenta i dotiče južni pol.. onak, smisao.. relevantnost.. i silenzio stampa kad je stvar o dobitnicima zlatne kune? moderatori će odraditi svoj posao? .. možda će i institucije odraditi svoj dio posla u proširenju spa-remetinca.. oče to, ponekad..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.5.2024 13:29 (ihush).
8 godina
offline
Re: Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od o
millennial kaže...

*ebo vas Rimac više. pettisućita tema i uvijek isti komentari. kako vam ne dopizdi. ni prvi ni zadnji koji je ubro nekakve poticaje ili krenuo sa sumnjivim "izvorima" ulaganja. prodaje li maglu ili ne koga briga, sad ću i o tome misliti. nek mu je sa srećom što se mene tiče.

 mene je briga dok god zivim u ovoj drzavi i placam njegova sranja 

za razine hrv gospodarstva dobio je ogromne novce, i to ide direktno na stetu meni i svakom gradaninu RH

i to duplu stetu, stetu gubitka kojeg ce stvori i stetu oportunitetne zarada da je to dobila neka kompanija koja je zaista zasluzila i koja se zapravo bavi necim ozbiljnim

 
3 0 hvala 0
14 godina
suspendiran
online
Re: Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od o
millennial kaže...

*ebo vas Rimac više. pettisućita tema i uvijek isti komentari. kako vam ne dopizdi. ni prvi ni zadnji koji je ubro nekakve poticaje ili krenuo sa sumnjivim "izvorima" ulaganja. prodaje li maglu ili ne koga briga, sad ću i o tome misliti. nek mu je sa srećom što se mene tiče.

 Uzorkovao si jedno pitanje. Da razjasnim. Tebe nije briga "da" je netko sa sumnjivim porijeklom novca uzeo jos i poticaje koji nastaju prisilnim oduzimanjem svima nama? Dapace jos mu zelis srecu? 

 
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od o
millennial kaže...

*ebo vas Rimac više. pettisućita tema i uvijek isti komentari. kako vam ne dopizdi. ni prvi ni zadnji koji je ubro nekakve poticaje ili krenuo sa sumnjivim "izvorima" ulaganja. prodaje li maglu ili ne koga briga, sad ću i o tome misliti. nek mu je sa srećom što se mene tiče.

Samo da provjerim, uzeo je državne poticaje? One novce od čijeg je rada i moj udio unutra? Misliš da mene nije briga? Poslije ako Rimac završi u zatvor, hoćeš li se pitati jesi li ti dao podršku jednom počinitelju kaznenog djela ili ti je baš svejedno?

Ponekad se zapitam koliki je kvocijent inteligencije skriven iza pojedinih komentara, ali bolje da si ne razbijam glavu time... 

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od o
sporttest kaže...
millennial kaže...

*ebo vas Rimac više. pettisućita tema i uvijek isti komentari. kako vam ne dopizdi. ni prvi ni zadnji koji je ubro nekakve poticaje ili krenuo sa sumnjivim "izvorima" ulaganja. prodaje li maglu ili ne koga briga, sad ću i o tome misliti. nek mu je sa srećom što se mene tiče.

 mene je briga dok god zivim u ovoj drzavi i placam njegova sranja 

za razine hrv gospodarstva dobio je ogromne novce, i to ide direktno na stetu meni i svakom gradaninu RH

i to duplu stetu, stetu gubitka kojeg ce stvori i stetu oportunitetne zarada da je to dobila neka kompanija koja je zaista zasluzila i koja se zapravo bavi necim ozbiljnim

 Majstore, to što je Rimac dobio je kap u moru koliko se općenito u HR dijeli poticaja na godišnjoj razini u svim granama, počevši od poljoprivrede na dalje gdje se dijele miljarde svake godine...

Tako da ovo što je Rimac dobio je  paketić žvakačih guma naspram ostatka........

 

U svakoj  drugoj firmi kojoj sam bio( bez obzira čime se bavili ) , su dobili ''poticaje'' za ovo ili ono.....

Rimac je samo jedan od mogih koji su dobili ''poticaje'' u zadnji 20+ godina.....

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
10 godina
offline
Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od očeki

Šok i Neverica!

Nadglednik dina
Moj PC  
7 0 hvala 0
5 godina
online
Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od očeki

Ajde bar je 1200 ljudi dobilo egzistenciju godinu dana.

doduše nije bilo profitabilno, ali... sljedeće godine možda bude....

 

 

 
2 1 hvala 1
14 godina
suspendiran
online
Re: Rimac potvrdio da su prodali manje Nevera od o
kostolomac kaže...
sporttest kaže...
millennial kaže...

*ebo vas Rimac više. pettisućita tema i uvijek isti komentari. kako vam ne dopizdi. ni prvi ni zadnji koji je ubro nekakve poticaje ili krenuo sa sumnjivim "izvorima" ulaganja. prodaje li maglu ili ne koga briga, sad ću i o tome misliti. nek mu je sa srećom što se mene tiče.

 mene je briga dok god zivim u ovoj drzavi i placam njegova sranja 

za razine hrv gospodarstva dobio je ogromne novce, i to ide direktno na stetu meni i svakom gradaninu RH

i to duplu stetu, stetu gubitka kojeg ce stvori i stetu oportunitetne zarada da je to dobila neka kompanija koja je zaista zasluzila i koja se zapravo bavi necim ozbiljnim

 Majstore, to što je Rimac dobio je kap u moru koliko se općenito u HR dijeli poticaja na godišnjoj razini u svim granama, počevši od poljoprivrede na dalje gdje se dijele miljarde svake godine...

Tako da ovo što je Rimac dobio je  paketić žvakačih guma naspram ostatka........

 

U svakoj  drugoj firmi kojoj sam bio( bez obzira čime se bavili ) , su dobili ''poticaje'' za ovo ili ono.....

Rimac je samo jedan od mogih koji su dobili ''poticaje'' u zadnji 20+ godina.....

 Zasto whataboutism? Trenutno je tema zbog clanka rimac. Cemu skretanje sa teme? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice