Appleov proljetni event donosi veliko osvježenje i

poruka: 12
|
čitano: 2.406
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleov proljetni event donosi veliko osvježenje i".
6 godina
offline
Appleov proljetni event donosi veliko osvježenje i

Al netko još kupuje tablete osim za djecu da gledaju crtiće ozada u autu? A za tu funkciju je svaki dobar, i davat 1000 eur za jednog mi je lagani brainfuck ali ej, ko voli nek izvoli...

Moj PC  
1 7 hvala 0
13 godina
offline
Re: Appleov proljetni event donosi veliko osvježen
nikonja kaže...

Al netko još kupuje tablete osim za djecu da gledaju crtiće ozada u autu?

 Djeca nemaju kaj biti na ekranu u autu. Imaju prozor i nek gledaju van.

14 godina
offline
Re: Appleov proljetni event donosi veliko osvježen

Pa naravno da imam doma tablet za YT, surfanje i brdo stvari. 

Meni ne pada na pamet to vrtiti na onom malom mobitelu i gubiti oči.

Kao što mi ne pada na pamet davat milju eura za te stvari na tabletu, ima ih i jeftinijih koji su vrhunski i od appla i drugih 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2024 9:20 (bus).
16 godina
offline
Re: Appleov proljetni event donosi veliko osvježen
Nakon što sam svima starijim od 35 godina od obitelji pa do prijatelja savjetovao da si kupe iPad umjesto kompjutere kvaliteta mog života se uvelike poboljšala. Broj poziva tipa, nešto mi neće ili ne radi se smanjila s 10 na tjedan - na jedan na godinu ili ni jedan.
Eto toliko o beznačajnom uređaju za ne IT populaciju (koja se izdrkava na performance).
Ipad Pro kupujem onaj đak kad bude vrtio MacOS ili Fuziju MacOS/IpadOS
e.......
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Appleov proljetni event donosi veliko osvježen
AlterA kaže...
Nakon što sam svima starijim od 35 godina od obitelji pa do prijatelja savjetovao da si kupe iPad umjesto kompjutere kvaliteta mog života se uvelike poboljšala. Broj poziva tipa, nešto mi neće ili ne radi se smanjila s 10 na tjedan - na jedan na godinu ili ni jedan.
Eto toliko o beznačajnom uređaju za ne IT populaciju (koja se izdrkava na performance).
Ipad Pro kupujem onaj đak kad bude vrtio MacOS ili Fuziju MacOS/IpadOS

Pa ako večina tvojih prijatelja samo surfa po web-u i visi na socijalnim medijima onda je to super riješenje, za bilo šta drugo više od toga mi nije jasno kako im iPad pomogne ali kako bi rekli "who am I to judge" svakome svoje.

 

Ja iskreno nemam nikakve potrebe za još jedan dodatan i uz to poprilično skup ekran u kući za radit totalno nebitne i večinom nepotrebne stvari. Za čačkat po fejsu, jubitubu dok sm na wc-u mi je mobitel dovoljno dobar, za bilo šta produktivno imam komp, za nočno gubljenje vremena imam TV.

 

 

 

16 godina
offline
Re: Appleov proljetni event donosi veliko osvježen
Ti nemaš, svijet se ne vrti oko tebe i tvojih potreba. Većina ljudi ne radi napredne stvari.
e.......
9 mjeseci
offline
Re: Appleov proljetni event donosi veliko osvježen
nikonja kaže...
 za bilo šta drugo više od toga mi nije jasno kako im iPad pomogne ali kako bi rekli "who am I to judge" svakome svoje.

 hmm...

 

 

 

...

14 godina
offline
Re: Appleov proljetni event donosi veliko osvježen
Meni je iPad Pro značajno unaprijedio profesionalni život, ali i hobistički. Ne mogu više zamisliti da se oslanjam sam na PC. Praćenje, prikupljanje i bilježenje podataka gotovo su posve na tabletu, a PC mi treba samo za ono što ne mogu ili mi se ne da na tabletu. Npr. vrtiti SPSS ili slagati prezentacije.
Ne znam koliko već godina igram isključivo casual igre samo na tabletu. Sjedenje za računalom, a ne izvaljivanje na krevetu mi se sada čini nezamislivo za igranje igrica.
 
0 0 hvala 0
14 mjeseci
offline
Re: Appleov proljetni event donosi veliko osvježen
AlterA kaže...
Nakon što sam svima starijim od 35 godina od obitelji pa do prijatelja savjetovao da si kupe iPad umjesto kompjutere kvaliteta mog života se uvelike poboljšala. Broj poziva tipa, nešto mi neće ili ne radi se smanjila s 10 na tjedan - na jedan na godinu ili ni jedan.
Eto toliko o beznačajnom uređaju za ne IT populaciju (koja se izdrkava na performance).
Ipad Pro kupujem onaj đak kad bude vrtio MacOS ili Fuziju MacOS/IpadOS

 I ja sam istu stvar postigao sam sa Chromebookom. 

10 godina
protjeran
offline
Re: Appleov proljetni event donosi veliko osvježen
Nole kaže...
nikonja kaže...

Al netko još kupuje tablete osim za djecu da gledaju crtiće ozada u autu?

 Djeca nemaju kaj biti na ekranu u autu. Imaju prozor i nek gledaju van.

 
a e, tako im kazes kad treba na miru sjediti 7 sati i voziti se 650km," djeco gledajte Kroz prozor evo samo sto nismo"...?

10 godina
offline
Re: Appleov proljetni event donosi veliko osvježen
nikonja kaže...

Al netko još kupuje tablete osim za djecu da gledaju crtiće ozada u autu? A za tu funkciju je svaki dobar, i davat 1000 eur za jednog mi je lagani brainfuck ali ej, ko voli nek izvoli...

 iPad? Naravno da kupuju. Pro je jači od pola njihove laptop linije. Ako uzmeš tipkovnicu uz to imaš vrlo portabilni laptop. Znam da ga dizajneri puno koriste, odličan je za to. Naravno sve to vrijedi ako si spreman iskeširati tisuće dolara/eura.

 

No, većina ljudi ne kupuje tablete otkad su mobiteli dovoljno jaki i dovoljno veliki da rade isto pa i daleko bolje nego tableti. Nekad nije bilo tako pa su tableti bili popularni u vrijeme malih i sporih mobitela.

 

Tableti su danas praktički podjeljeni u 2 kategorije: 1. Za ubijanje vremena, 2. Za specifične zadatke.

Nadglednik dina
13 godina
offline
Re: Appleov proljetni event donosi veliko osvježen
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Nole kaže...
nikonja kaže...

Al netko još kupuje tablete osim za djecu da gledaju crtiće ozada u autu?

 Djeca nemaju kaj biti na ekranu u autu. Imaju prozor i nek gledaju van.

 
a e, tako im kazes kad treba na miru sjediti 7 sati i voziti se 650km," djeco gledajte Kroz prozor evo samo sto nismo"...?

Moji uvijek spavaju dobar dio puta dok se ide na more (imaju 11 i 5 godina). Nikad nije bilo potrebe za ekranom u autu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice