Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira astrona

poruka: 11
|
čitano: 1.893
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira astrona".
16 godina
offline
Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira astrona

samo da vrata dobro zašarafe...

Indoor Vision
 
14 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira ast

ma samo malo duct-tapea oko okvira, držat će...

 

i naplatit rad i expertizu još koji milijunčić, da menažderčad u upravi ima bonuse za podijelit djeci da mogu u McD's na klopu...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira astrona

šteta za ovo dvoje penzića. bili su dobri ljudi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira ast
Dok im neide u komercijalnoj avijaciji? Pa tek ovdje im neide. Kasne 5 godina, morali ponavljat uncrewed test. Na drugom skuzili da je na ISS bila zakacena kapsula sa zapaljivim materijalima. Jako jako hrabar treba biti da sjednes sutra u tu kapsulu.
 
6 0 hvala 1
16 godina
suspendiran
offline
Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira astrona

Kad se čovjek tek sjeti koje moćne aviokompanije su požderali (McDonnell Douglas, Sikorsky, Pratt & Whitney i mnoge druge) čovjek bi očekivao da će jest spaceX i ostale za doručak i sad 2024. pružati hardver za letove poput onih u 2001. odiseji. Da ne spominjem da su drugi državni subvencionaš (30 milijardi $ godišnje od države), pored prvog, Lockheed Martina (taj pak guta blizu 50 milijardi godišnje) s kojim skupa u joint venture i imaju taj ULA i opet naravno spori, skupi, s kvarovima, odgodama i poskupljenjima... kao da gledamo rvacke firme na državnoj sisi. Izgleda da kad nemaš brige za kupca i cijene, samo (pot)platiš lobiraš političare i to tako ispada.

Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira ast
overhaul kaže...

Kad se čovjek tek sjeti koje moćne aviokompanije su požderali (McDonnell Douglas, Sikorsky, Pratt & Whitney i mnoge druge) čovjek bi očekivao da će jest spaceX i ostale za doručak i sad 2024. pružati hardver za letove poput onih u 2001. odiseji. Da ne spominjem da su drugi državni subvencionaš (30 milijardi $ godišnje od države), pored prvog, Lockheed Martina (taj pak guta blizu 50 milijardi godišnje) s kojim skupa u joint venture i imaju taj ULA i opet naravno spori, skupi, s kvarovima, odgodama i poskupljenjima... kao da gledamo rvacke firme na državnoj sisi. Izgleda da kad nemaš brige za kupca i cijene, samo (pot)platiš lobiraš političare i to tako ispada.

 Kažu da je lobiranje najbolji biznis na svijetu. Povrat je ne 40%, ne 400% nego puta 400. 

Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira ast
Unfortunately, the parachute opened during the launch, so we cannot return you to Earth. We are working on a solution. 😏😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira ast
overhaul kaže...

 Samo mene buni; dali je taj pojam u stvari korupcija gdje nije ovako lijepo definiran i "reguliran", ili nije?
Mislim ajde da je promocija, kao kad BUG ima, neznam recenziju nekakvog 3d printera koja se sastoji od prepričavanja superlativa iz reklamnog letka bez prave usporedbe s konkurencijom...
Ali lobisti baš ni ne ukazuju na prednosti svog promoviranog proizvoda, samo daju natuknice kako će njegovo prihvaćanje biti od (materijalne) koristi političaru i biti oku ugodno njegovom biračkom tijelu :)

 Naravno da je korupcija jer ti i ja nemamo isti pristup. Ali kad oni odluče formalizirati situaciju koja se, budimo realni, svuda i oduvijek događa, to postaje legalno, nekažnjivo. 

Ja rekoh
10 godina
offline
Re: Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira ast
Kad bi političari bili prvo znanstvenici tad bi lobiranje bilo smislenije. Ovak je sve to cosa nostra.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira ast
Feudalac kaže...

 Naravno da je korupcija jer ti i ja nemamo isti pristup. Ali kad oni odluče formalizirati situaciju koja se, budimo realni, svuda i oduvijek događa, to postaje legalno, nekažnjivo. 

A opet, lijepo je kad javno objaviš da si nekoga potplatio...

I npr. kad lažeš nekome pa mu prvo najaviš da mu lažeš.

Ne treba biti podmuklo smeće, samo pošteno.

Bolji je taj njihov sistem nego ovaj u RH, gdje je "javna tajna" tko je u kompi s kim i tko mulja od političara, pa im ništa ne možeš, ovak bar možeš iskoristiti kao protuargument u kampanji i gađati skupinu koja je protiv tog sponzora.

Npr. ako Soroš lobira kod nekoga, samo antivakserima daš link na taj dokument i imaš već hrpu glasova.

 

Step 5: profit...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice