Peter Jackson sudjelovat će u izradi novog filma s

poruka: 12
|
čitano: 2.117
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Peter Jackson sudjelovat će u izradi novog filma s".
2 mjeseca
offline
Peter Jackson sudjelovat će u izradi novog filma s

Ovo ne zvuči nimalo epski...

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Peter Jackson sudjelovat će u izradi novog filma s

Bolje da su ga ostavili u igri koja je ne tako davno izasla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Peter Jackson sudjelovat će u izradi novog filma s

pih! naše međuzemlje je bilo u konjščinskoj, na početku dubrave, sve dok nisu nahrupili kinezi sa svojim. malo nam je međuzemlja ostalo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Peter Jackson sudjelovat će u izradi novog filma s

J. R. R. Tolkien se okreće u grobu...

https://elisfantasy.com
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Peter Jackson sudjelovat će u izradi novog fil
Muznja love i franšize
Intel 80286
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Peter Jackson sudjelovat će u izradi novog filma s

Šteta što nije neka suradnja s Amazonom, pokazali su da znaju napraviti zbilja fantastični LOTR serijal.. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Peter Jackson sudjelovat će u izradi novog filma s

Po čemu će bit rađen ovaj film, jel postoji več kakva kjniga ili je čista izmišljotina scenarista?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Peter Jackson sudjelovat će u izradi novog fil

Što bi se reklo u narodu Niđe veze! O Golumu ima napisano kroz Hobit i Gospodar prstenova ali svoju samostalnu priču nema. Tako da će ovo bit velika izmišljotina scenarista.

 

Ukratko opisano riječima samog Tolkiena: "Evil cannot create anything new, they can only corrupt and ruin what good forces have invented or made"

15 godina
offline
Re: Peter Jackson sudjelovat će u izradi novog fil
nikonja kaže...

Po čemu će bit rađen ovaj film, jel postoji več kakva kjniga ili je čista izmišljotina scenarista?

 Po Amazonovom predlošku. 

6 godina
offline
Peter Jackson sudjelovat će u izradi novog filma s

Onda očito jedan od unuka Tolkina trlja ruke od para pošto je očito sva prava proda Amazonu, a isto tako ne vidim razloga zašto ne cjedit dok ide... isto doživljavamo sa Star Warsima i 23 spinofu a još toliko će ih bit. Uskoro dolazi i spinof Aliena....star trek.....

Sad dali je kriva uberpordukcija streaming servisa, jer neznam da je ikad bio ovoliko velik izbor serija i filmova, a jedan negledljiviji od drugoga.... Ne kažem da nema kvalitetnih stvari, ali u moru mediokriteta se jednostavno izgube.

 

I nema smisla okrečat i ovde problem na woke kulturu (kako je jednima na ovom forumu drago ispostavit to kao jedini problem modernog Hoolywuda) jer to nije samo po sebi problem u filmoskoj industriji, problem je isključivo kvaliteta sadržaja, a dali je glavni liku, muško, žensko, lignja ili deva... mi je totalno svejedno ako je radnja kvalitetna i glumac dobar...

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Peter Jackson sudjelovat će u izradi novog filma s

Ovo zvuci gore od Chronicles of Jar Jar Binks trilogije.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Peter Jackson sudjelovat će u izradi novog fil
borgware kaže...

Ovo zvuci gore od Chronicles of Jar Jar Binks trilogije.

 To je današnji recept, peglaj dok ide... samo pogledaj Marvel i DC, do prije 10 godina si ima jedan njihov film na 2 godine, sada ih je 30 na godinu... nađi temu i muzi je dok se svima ne zgadi, a onda novu.....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice