Pbz mtoken

poruka: 25
|
čitano: 10.082
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pbz mtoken

pozdrav ,izbrisao sam aplikaciju pbzmtoken kada sam radio vracanje na tvornicke postavke ,jel ja sad moram ici traziti u banku novi aktivacijski kod?

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
12 godina
offline
Re: Pbz mtoken
Mislim da da, jer kod vrijedi jednom
14 godina
offline
Pbz mtoken

kakva glupost ,znaci svaki put ako napravim tvornicki reset na mobitelu ili promjenim mob moram ici u banku 

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
12 godina
offline
Re: Pbz mtoken
Sigurnosni razlog
11 godina
offline
Pbz mtoken

Da ne dižem novu temu. Jer se mogu novi linkovi za mtoken i mpbz zatražit u bilo kojoj poslovnici ili moraš ić u onu u kojoj su ugovorene aplikacije ?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 23:26 (Silent horror1992).
8 godina
protjeran
offline
Re: Pbz mtoken
Silent horror1992 kaže...

Da ne dižem novu temu. Jer se mogu novi linkovi za mtoken i mpbz zatražit u bilo kojoj poslovnici ili moraš ić u onu u kojoj su ugovorene aplikacije ?

 

 Bilo koju!

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
offline
Re: Pbz mtoken
Silent horror1992 kaže...

Da ne dižem novu temu. Jer se mogu novi linkovi za mtoken i mpbz zatražit u bilo kojoj poslovnici ili moraš ić u onu u kojoj su ugovorene aplikacije ?

 

 Imate sad onu novu aplikaciju mobilnog bankarstva gdje mozes koristiti korisnicko ime i vise ne moras ici u poslovnicu kad mijenjas mob....jedino na toj novoj aplikaciji nisam skuzio da ima mtoken, moze se uci i daje ti iste brojeve ko mtoken al ne funkcionira...dok mobilno bankarstvo radi normalno....

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
neaktivan
offline
Pbz mtoken

Prilikom online kupnje, na zadnjem koraku traži me potvrdu withkeyem ili PBZmTokenom. Nemam sa bankom ugovoreno mobilno/internet bankarstvo. Da li to znaci da nemogu kupovati bez da imam to ugovoreno? Hvala!

14 godina
offline
Pbz mtoken

Ako kupuješ karticom moraš preko mobilne aplikacije potvrditi osim ako kupuješ preko paypala onda ti treba samo kartica.

Do not feed the trolls!!
13 godina
online
Re: Pbz mtoken
Tako je, bez aplikacije ne možeš potvrditi kupnju. Ipak viša razina sigurnosti nego što je to bilo do sada. Još uvijek to ne koriste svi šopovi. Aliexpress nisam nikada trebao potvrdit preko app-a ali dok plaćam ht račun ili kupujem tene preko neta, traži me da potvrdim appom
10 godina
neaktivan
offline
Pbz mtoken

Također me na nekim mjestima pita, a negdje ne pita. Čitam za taj mToken, da ga mogu kupiti i platiti jednokratnu naknadu, pa valjda nemoram ugovoriti mob bankarstvo...

13 godina
online
Re: Pbz mtoken
Dr.Feel kaže...

Također me na nekim mjestima pita, a negdje ne pita. Čitam za taj mToken, da ga mogu kupiti i platiti jednokratnu naknadu, pa valjda nemoram ugovoriti mob bankarstvo...

 Po meni ti se mtoken app pored digitalnog bankarstva gdje imaš sve opcije baš i ne isplati jer danas većinu stvari ne možeš obaviti samo s mtokenom. Štoviše, nisam uopće siguran hoćeš li mogu s mtokenom obaviti potvrđivanje o kojem pričamo. 

Mpbz app ti ima hrpetinu dosta korisnih opcija. Od plaćanja računa 2d/qr kodovima, withpay za slanje novaca fpreko telefonskog broja, withKey za autorizacije, withCash za skidanje novaca iz bankomata bez upotrebe kartice. Imam oba app-a jer mi se u početku nije dalo nosat fizički token sa sobom, ali od kad je digitalno mpbz, nisam mtoken otvorio. Cca dvije godine.

13 godina
offline
Re: Pbz mtoken
Dr.Feel kaže...

Prilikom online kupnje, na zadnjem koraku traži me potvrdu withkeyem ili PBZmTokenom. Nemam sa bankom ugovoreno mobilno/internet bankarstvo. Da li to znaci da nemogu kupovati bez da imam to ugovoreno? Hvala!

Tako je. Moraš ugovoriti digitalno bankarstvo da bi mogao potvrđivat transakcije.

Dr.Feel kaže...

Također me na nekim mjestima pita, a negdje ne pita. Čitam za taj mToken, da ga mogu kupiti i platiti jednokratnu naknadu, pa valjda nemoram ugovoriti mob bankarstvo...

Ne znam za token, ali moja preporuka je da si uzmeš mobilno bankarstvo; nudi stvarno puno toga. Inače, prva tri mjeseca od ugovaranja su besplatna.

dax-lax kaže...
Dr.Feel kaže...

Također me na nekim mjestima pita, a negdje ne pita. Čitam za taj mToken, da ga mogu kupiti i platiti jednokratnu naknadu, pa valjda nemoram ugovoriti mob bankarstvo...

 Po meni ti se mtoken app pored digitalnog bankarstva gdje imaš sve opcije baš i ne isplati jer danas većinu stvari ne možeš obaviti samo s mtokenom. Štoviše, nisam uopće siguran hoćeš li mogu s mtokenom obaviti potvrđivanje o kojem pričamo. 

Mpbz app ti ima hrpetinu dosta korisnih opcija. Od plaćanja računa 2d/qr kodovima, withpay za slanje novaca fpreko telefonskog broja, withKey za autorizacije, withCash za skidanje novaca iz bankomata bez upotrebe kartice. Imam oba app-a jer mi se u početku nije dalo nosat fizički token sa sobom, ali od kad je digitalno mpbz, nisam mtoken otvorio. Cca dvije godine.

Keks Pay umjesto toga. S withPay možeš slati novce samo onima koji imaju račun u PBZ. Keks Pay radi isto, samo što novce možeš slati svima, bez obzira u kojoj su banci i bez ikakvih naknada.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2021 9:46 (Marko :D).
13 godina
online
Pbz mtoken

Istina, keks je za slanje frendovima najjednostavniji jer ne ovisi o banci. Najbolje imati i jedno i drugo jer stvarno funkcije olakšavaju život.

Ne sjećam se kad sam bio u banci/ pošti /fini, osim što odlazim po vrećice ubacivanje pologa, ali to nema veze s privatnim računom.

Sve plaćam preko mobitela ili mobitelom bezkontaktno. Da nemam novčanik, uopće nebi bilo problema. Samo dok nam još omoguće i sve osobne dokumente (osobna, vozačka...) zakeljit na mob i novčanik postaje suvišno zadebljanje na hlačama. 

10 godina
neaktivan
offline
Pbz mtoken

Hvala na brzim odgovorima i sugestijama. Obavio ujutro u banci, nude prva 3 mjeseca besplatno digitalno bankarstvo, pa sam to uzeo. Ali isto nute mToken uz jednokratnu naknadu od 50kn za one koji ne zele digitalno bankarstvo ugovoriti.

11 godina
offline
Pbz mtoken

tako je.m token sta ce ti digitalno bankarstvo ako nekoristis.uzmi revolut i aj bo aj

11 godina
offline
Re: Pbz mtoken
dax-lax kaže...

Istina, keks je za slanje frendovima najjednostavniji jer ne ovisi o banci. Najbolje imati i jedno i drugo jer stvarno funkcije olakšavaju život.

Ne sjećam se kad sam bio u banci/ pošti /fini, osim što odlazim po vrećice ubacivanje pologa, ali to nema veze s privatnim računom.

Sve plaćam preko mobitela ili mobitelom bezkontaktno. Da nemam novčanik, uopće nebi bilo problema. Samo dok nam još omoguće i sve osobne dokumente (osobna, vozačka...) zakeljit na mob i novčanik postaje suvišno zadebljanje na hlačama. 

 kako kome.samo kešina miki

 

 

btw koje jos stranice vas nisu trazile 3d code osim aliexpresa?

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2021 23:10 (GSP).
10 godina
neaktivan
offline
Pbz mtoken

Ebay me nije trazio...

9 godina
offline
Re: Pbz mtoken
Jel netko zna di da "nađem" ovaj generirani kod.
Koristim PBZmToken na mobitelu i ovaj mjesec prilikom plaćanja računa izbaci mi da unesem taj kod.
15 godina
offline
Re: Pbz mtoken
lola25 kaže...
Jel netko zna di da "nađem" ovaj generirani kod.
Koristim PBZmToken na mobitelu i ovaj mjesec prilikom plaćanja računa izbaci mi da unesem taj kod.

 jedino with key moze biti, kad palis mpbz bankarstvo, a na tokenu uvijek ima isto generacija koda

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
9 godina
offline
Re: Pbz mtoken
Nemam token.
A di da nađem taj kod u net bankarstvu?
15 godina
offline
Re: Pbz mtoken
kad palis aplikaciju dolje kad povuces pise ti #withkey tak nest, tu udes i tu di generira kod
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
9 godina
offline
Re: Pbz mtoken
Aha, a to nije aplikacija PBZmToken nego aplikacija Pbz mobilno bankarstvo.
15 godina
offline
Re: Pbz mtoken
lola25 kaže...
Aha, a to nije aplikacija PBZmToken nego aplikacija Pbz mobilno bankarstvo.

 tako je, pbzm token neznam jel više itko koristi jer se sve moze kroz mobilno

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
9 godina
offline
Re: Pbz mtoken
Fala.
Ma koristim i token.
Kad nešto naručujem uvijek mi traži da skeniram bar kod.
Ovaj račun šta imam platit ne izbacuje bar kod koji mogu skenirat u mtokenu nego odma traži taj generirani kod.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2024 19:30 (lola25).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice