Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnje im

poruka: 104
|
čitano: 20.719
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnje im".
9 godina
offline
Re: Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnj
picajzla0707 kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

 Prije jedno 8,9 godina, kum je htio zaposlit se u pogrebnom poduzecu..Nemozes ni zamislit kolko je tesko doc do tog radnog mjesta(prvenstveno zbog place) 

 gdje to? bivši kolega mi se zaposlio u zadru kao pogrebnik prije 2-3 godine i to u nasadima koji su gradsko poduzeće

plaća ofkors odlična, ali interesa za taj posao baš i nema, i prošle i pretprošle godine su davali oglas, jedva su našli radnika

 Konkretno Tekija,Pozega on je iz Pozege, oglas izaso tipa u ponedjeljak da traze radnike za sakupljanje odpada, za pogrebnistvo i vozaca sa C kategorijom za sakupljackiu kamion, u petak vec imali ljude ostatak koji su poslali zamolbe otpisani..Ako se dobro sjecam, okko 6500-7000 je placa bila nudjena(mozda i grijesim u vezi place)

 

P.S Tekija je takoder gradsko poduzece grada Pozege

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.2.2024 10:39 (Hazzard From da Hood).
16 godina
offline
Re: Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnj
Hazzard From da Hood kaže...
picajzla0707 kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

 Prije jedno 8,9 godina, kum je htio zaposlit se u pogrebnom poduzecu..Nemozes ni zamislit kolko je tesko doc do tog radnog mjesta(prvenstveno zbog place) 

 gdje to? bivši kolega mi se zaposlio u zadru kao pogrebnik prije 2-3 godine i to u nasadima koji su gradsko poduzeće

plaća ofkors odlična, ali interesa za taj posao baš i nema, i prošle i pretprošle godine su davali oglas, jedva su našli radnika

 Konkretno Tekija,Pozega on je iz Pozege, oglas izaso tipa u ponedjeljak da traze radnike za sakupljanje odpada, za pogrebnistvo i vozaca sa C kategorijom za sakupljackiu kamion, u petak vec imali ljude ostatak koji su poslali zamolbe otpisani..Ako se dobro sjecam, okko 6500-7000 je placa bila nudjena(mozda i grijesim u vezi place)

 

P.S Tekija je takoder gradsko poduzece grada Pozege

 Sam sebi si odgovoril. Gradsko = prek veze.

15 godina
offline
Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnje im

Ode naša lova za proizvodnju magle. 

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnj
dery kaže...

Ode naša lova za proizvodnju magle. 

 A gledaj, nebi vjerovao koliko je danasnje ekonomije i gospodarstva bazirano na magli. Tako da mogli bi kazati da samo pratimo "moderne trendove"  

11 godina
offline
Re: Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnj
NEW_MAN kaže...

 Sam sebi si odgovoril. Gradsko = prek veze.

 obično to jest tako, no kod nas u zadru nije, bar ne za ovaj posao

kolega koji se zaposlio je bivši predsjednik mladih sdp-a u zadru i bez problema je dobio posao u nasadima, koji su gradsko poduzeće

koliko sam čuo od njega, plaće su itekako dobre, ako se ne varam negdje oko soma i pol eura, ali svejedno imaju problema s nalaženjem pogrebnika i ukopnika

 

EDIT

sve je manje nepotizma, ne radi toga što su partije išta poštenije, nego je interesa za posao u javnoj službi manje

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.2.2024 18:47 (picajzla0707).
9 godina
offline
Re: Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnj
picajzla0707 kaže...
NEW_MAN kaže...

 Sam sebi si odgovoril. Gradsko = prek veze.

 obično to jest tako, no kod nas u zadru nije, bar ne za ovaj posao

kolega koji se zaposlio je bivši predsjednik mladih sdp-a u zadru i bez problema je dobio posao u nasadima, koji su gradsko poduzeće

koliko sam čuo od njega, plaće su itekako dobre, ako se ne varam negdje oko soma i pol eura, ali svejedno imaju problema s nalaženjem pogrebnika i ukopnika

 

EDIT

sve je manje nepotizma, ne radi toga što su partije išta poštenije, nego je interesa za posao u javnoj službi manje

 

 

 Istina, jucer sam se igrom slucaja naisao na bivseg profesora, kaze da prosvjethin radnika nema, nezeli nitko i tesko je naci zamjene

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
14 godina
offline
Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnje im

Ne razumijem jeli vi cujete sto pisete?? 

Place od 1000-1500 eure su itekako dobre?? Nisu

Place za poslove o kojima pricate su do 1000€. Ako pricate o prosvjeti morate tkoder uzeti u obzir o kojem dijelu pricate jer place tu variraju dosta. Tako da samo profesori bi mogli reci da imaju ljepa primanja, a vecini pozicija omogucuje i dodatne prihode mimo place. Ostali? Pa uskoro ce neplaci imati vecu placu ako vec nemaju.

 

p.s. velika je razlika izmedu soma i soma i pol onome tko od tog iznosa zivi,  ako je netko preskocio matematiku osnovne skole 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 10:10 (konjRR).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnj
konjRR kaže...

Ne razumijem jeli vi cujete sto pisete?? 

Place od 1000-1500 eure su itekako dobre?? Nisu

 ne razumiješ zato jer ne čitaš

 

nisam rekao 1000-1500 pa da na osnovu toga izvodiš analize o utjecaju 500 eura na život prosječnog hrvata, nego sam rekao soma i pol eura za posao pogrebnika za koji ti treba srednja škola, vozačka dozvola b kategorije i ništa više, za posao kojeg barem 50% provede sjedeći u uredu uz pomisao 'nek netko više odapne', da mu vrijeme brže prođe

 

u realnom životu, za dobar dio naših sugrađana, takva plaća je poprilično dobra

14 godina
offline
Re: Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnj
picajzla0707 kaže...
konjRR kaže...

Ne razumijem jeli vi cujete sto pisete?? 

Place od 1000-1500 eure su itekako dobre?? Nisu

 ne razumiješ zato jer ne čitaš

 

nisam rekao 1000-1500 pa da na osnovu toga izvodiš analize o utjecaju 500 eura na život prosječnog hrvata, nego sam rekao soma i pol eura za posao pogrebnika za koji ti treba srednja škola, vozačka dozvola b kategorije i ništa više, za posao kojeg barem 50% provede sjedeći u uredu uz pomisao 'nek netko više odapne', da mu vrijeme brže prođe

 

u realnom životu, za dobar dio naših sugrađana, takva plaća je poprilično dobra

 Iskreno neznam postoji li gori posao za um i tijelo nego posao gdje sjedis i cekas.... A da ne krsi zokone o radu i zastiti na radu jel. 

Za dobar dio nasih sugradana je i placa koju dobijaju nepalci dobra pa ipak, nepalci.... A gdje je jos smjestaj i hrana. To se nasima ne nudi 

 

 

p.s. isprike na krivo citanje 

8 godina
offline
Re: Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnj
picajzla0707 kaže...
konjRR kaže...

Ne razumijem jeli vi cujete sto pisete?? 

Place od 1000-1500 eure su itekako dobre?? Nisu

 ne razumiješ zato jer ne čitaš

 

nisam rekao 1000-1500 pa da na osnovu toga izvodiš analize o utjecaju 500 eura na život prosječnog hrvata, nego sam rekao soma i pol eura za posao pogrebnika za koji ti treba srednja škola, vozačka dozvola b kategorije i ništa više, za posao kojeg barem 50% provede sjedeći u uredu uz pomisao 'nek netko više odapne', da mu vrijeme brže prođe

 

u realnom životu, za dobar dio naših sugrađana, takva plaća je poprilično dobra

 Postoji skrivevni uvjet - da možeš gledati mrtve ljude svaki dan, posao je čista fizikalija, a povremeno treba raditi ekshumacije, tj. skupljati stare kosti u blatnjavim rupama u zemlji. 

Ja rekoh
11 godina
offline
Re: Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnj
Feudalac kaže...

 Postoji skrivevni uvjet - da možeš gledati mrtve ljude svaki dan, posao je čista fizikalija, a povremeno treba raditi ekshumacije, tj. skupljati stare kosti u blatnjavim rupama u zemlji. 

 da, mrtvi ljudi su svakodnevica, fizikalija je samo dok ga je uneseš i ne izneseš iz auta, može bit zajebano ako je pokojnik imao 200 kila, ali uglavnom nije neki problem

ukopavanje i iskopavanje rade ukopnici, pogrebnici su ekipa u odijelima koja uglavnom vozi ili sjedi u uredu do vožnje

ono što jest prednost je da im se klijenti nikad ne žale 

15 godina
offline
Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnje im

Uh, u kojem smjeru je ovo otišlo...

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
5 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnj
Bitanga kaže...

Uh, u kojem smjeru je ovo otišlo...

 

 

Ko u našem nam saboru  

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2024 19:03 (Svakakav).
2 godine
offline
Sada znamo čiju će tehnologiju autonomne vožnje im

Izgleda da se ove vijesti ne prenose:

 

Rimcu smo platili za petu razinu autonomije robotaksija. On kupuje četvrtu

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/rimcu-smo-platili-za-petu-razinu-autonomije-robotaksija-on-kupuje-cetvrtu/2540817.aspx

 

Butkovićevo ministarstvo nije vidjelo ugovor između Rimca i Izraelaca

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/butkovicevo-ministarstvo-opravdano-je-sto-rimac-kupuje-gotovo-rjesenje-za-robotaksi/2544727.aspx

 

Miro zašto je obrisano više postova s linkovima na suđenja o višestruko osuđivanom kriminalcu? Ako bug podržava kriminal, molio bi permanentni ban, hvala.

Magia Posthuma
 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice